خالدی: به مس رفسنجان حس خوبی دارم

بازیکن مس رفسنجان می گوید دلیل انتخاب این تیم کادر فنی و بازیکنان خوبش بوده و امیدوار به ماندن و حتی درخشیدن مس در لیگ برتر است....

به گزارش "ورزش سه" امید خالدی در مورد جدایی از نفت مسجد سلیمان گفت: من در تیم سایپا رباط پاره  کردم. آقای دایی زنگ زد و گفت که به باشگاه گفتم که با شما تمدید کنند و نگران نباش ولی بعد از مدتی آقای دایی با  باشگاه به مشکل خورد و  خود جدا شد و هیچکس بعد از آن به من زنگ نزد. من این دوران سخت را با کلی تلاش و تمرین گذراندم بعد از اینکه خوب شدم آقای تارتار به من گفت به سر تمرینات برگردم و اگر نظرش را جلب کنم با من قرارداد می‌بندند و اگر نشد می توانم با آن ها  تمرین کنم تا دوباره به روزهای خوبم برگردم. من هم با کلی تلاش و تمرین نظرش را جلب کردم و قرار داد بستم  ولی به دلیل مشکل مالی که باشگاه داشت کارت بازی ام صادر نشد.


او در خصوص پیوستن به مس رفسنجان ادامه داد: من از بین سه پیشنهادی که داشتم مس را انتخاب کردم چون واقعاً حس خوبی به کادر فنی و بازیکنان داشتم و اکثر بازیکنان این تیم از دوستان صمیمی من هستند و من موفقیت را در این تیم می بینم. انشالله با کمک خدا و تلاش بازیکنان و کادرفنی امسال در لیگ ماندگار خواهیم شد.


این بازیکن در خصوص بازی هفته اول لیگ با استقلال نظرش را اینگونه بیان کرد: کل بازیهای لیگ سخت است. استقلال تیم بزرگی است و ۴۰ میلیون هوادار دارد ‌.کار سختی مقابل آن‌ها داریم ولی تیم ما هم دست و پا بسته نیست. ما تیم منسجم و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه داریم. انشاءالله بتوانیم در این مسیر سخت دل هواداران و مردم رفسنجان را شاد کنیم.


خالدی در پایان افزود: از آقای تارتار  تشکر می‌کنم چون بعد از مصدومیت تنها کسی بود که دستم را گرفت.

تگ ها


امید خالدی سایپا مس رفسنجان