خالد شفیعی: راهی برایم نمانده؛ از تراکتورسازی شکایت می کنم!

خالد شفیعی، مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان گفت: متأسفانه هنوز طلبم را از باشگاه تراکتورسازی دریافت نکردهام و راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده است ......

خالد شفیعی، مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان گفت: متأسفانه هنوز طلبم را از باشگاه تراکتورسازی دریافت نکرده‌ام و راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده است.

 

به گزارش مدال، خالد شفیعی در خصوص وضعیت فعلی سپاهان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد. هر چند تعطیلی مسابقات لیگ برتر برای ما و خیلی از تیم‌ها خوب نیست، اما طبق برنامه کادر فنی تمرینات را جلو می‌بریم و حالا هم خودمان را آماده بازی با نساجی مازندران می‌‌کنیم.

وی با اشاره به بازی برابر نساجی مازندران و اینکه در صورت پیروزی در این مسابقه، احتمال صدرنشینی سپاهان در هفته نهم وجود دارد، تاکید کرد: سپاهان در همه بازی‌ها برای برد بازی می‌‌کند و در این بازی هم دنبال کسب 3 امتیاز هستیم. در خانه بازی می‌کنیم و باید بهترین استفاده را از شرایط میزبانی ببریم. الان هم نباید زیاد به این موضوع توجه کنیم که کجای جدول هستیم. چون فعلاً مهم این است که بازی‌ها را ببریم و خوب امتیاز بگیریم.

مدافع پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در رابطه با بحث طلبی که از این باشگاه دارد خاطرنشان کرد: از سال 91 از باشگاه تراکتورسازی طلبکار هستم و در این چند سال هم با مدیران مختلف باشگاه در این خصوص صحبت کردم که نتیجه‌ای حاصل نشد. آخرین بار که با آقای اسدی مدیرعامل باشگاه حرف زدم، به ایشان گفتم که بهتر است تعامل کنیم و این قشنگ نیست که من از تراکتورسازی شکایت کنم، اما متأسفانه هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. حتی تلاش کردم با آقای زنوزی هم صحبت کنم، اما موفق نشدم.

شفیعی گفت: با این شرایط متأسفانه راهی جز شکایت از تراکتورسازی برایم باقی نمانده است. من این تیم را دوست دارم و دوست خواهم داشت، اما متأسفانه برخوردهایی صورت می‌گیرد که اصلاً درست نیست. متأسفانه برای گرفتن حقم باید شکایت کنم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال