خالد شفیعی: فوتبال تبریز برند است

خالد شفیعی مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی مدعی شد فوتبال تبریز تبدیل به برند شده است....

شفیعی در گفت‌وگویی به سوالات مختلفی پاسخ داده است.

به گزارش خبرنگار مدال، خالد شفیعی در گسترش و تراکتور سابقه کار با خطیبی را داشت و این بار در ماشین سازی شاگرد او شده است تا از دوران خوش گذشته برای بازگشت به دوران اوج صحبت کند.

فوتبال تبریز برند شده است 
دیگر مثل ده سال قبل نیست که فوتبال در تهران خلاصه می شد و الان بدون اغراق می گویم که فوتبال تبریز برنده است و برندی که در فوتبال ایران مدعی است و از روزی که از تبریز رفتم دلم برای روزهای خوش زندگی در تبریز تنگ می شد.

خطیبی میداند چکار کند
بازی با استقلال یک دیدار تدارکاتی بود و از اسم این بازی هم معلوم است که با چه اهدافی برگزار می شود و حاج رسول هم برای تست کردن نفرات تستی از این دیدار استفاده کرد و به نظرم به اهدافی که داشت رسید و قطعا این دیدار تاثیرات مثبتی در ادامه یارگیری های ما خواهد داشت

تراکتور مدعی قهرمانی است
تراکتور یکی از برترین تیم های ایران شده است و همیشه مدعی است و با مالکیت مهندس زنوزی نیز کم کم تبدیل به یک برند فرا ایرانی می شود و با تفکرات و اهداف آقای زنوزی قطعا دو سال های آینده یک برند برتر در فوتبال آسیا خواهد شد.

تیم بدقلقی خواهیم بود.
ما یک تیم بدقلقی در لیگ خواهیم بود و اینگونه نیست که دیگر ماشین سازی را در انتهای جدول ببینید. اگر یادتان باشد در تیم هایی که آقای خطیبی در گسترش و تراکتور بست همخه فکر می کردند تیم ها مدعی سقوط هستند ولی گسترش قهرمان شد و به لیگ برتر صعود کرد و تراکتور هم جوانترین تیم صدرنشین لیگ شد و ماشین نیز تیم ناشناخته ای خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
عجیب‌ترین تصمیم دنیزلی؛ کاپیتان تراکتور در پست جدید
صادقیان: یک مهاجم خارجی جذب می‌کنیم/ مذاکرات 6 ساعته با اسدی داشتیم
ادعای عجیب و جنجالی بازیکن سابق تراکتور

تگ ها


اخبار ماشین سازی ماشین سازی خالد شفیعی فوتبال تبریز ماشین سازی تبریز ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال