خالقی فر: برد خانگی مقابل ذوب آهن را می‌خواهیم

بازیکن باتجربه نفت آبادان از انگیزه این تیم برای دستیابی به موفقیت و پیروزی در بازی خانگی مقابل ذوب آهن خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، رضا خالقی فر که در فصل گذشته در پارس جنوبی مدت کوتاهی با سیروس پورموسوی همکاری می‌کرد، اینبار در نفت آبادان بار دیگر در کنار او حاضر شده و امیدوار به موفقیت با پیراهن طلایی پوشان است.

هافبک سابق پرسپولیس درباره تساوی هفته گذشته مقابل شهرخودرو گفت: یک بازی خارج از خانه سنگین برای ما بود. با این حال با تدابیر کادرفنی توانستیم کنترل بازی را به خوبی در دست بگیریم و شانس خوبی برای رسیدن به نتیجه داشتیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم اما خوشبختانه خیلی زود به حق‌مان رسیدیم. هر چند اگر تمرکز بیشتری داشتیم رسیدن به سه امتیاز هم برای ما دور از دسترس نبود.

خالقی فر درباره شرایط این تیم نیز می‌گوید: نفت بازیکنان زیادی از دست داده و همانطور که دیدید در هفته اول نیز به دلیل محرومیت نتوانست از بازیکنان جدید خود استفاده کند. کار سختی پیش روی ما قرار دارد. هوادارانی که موفقیت تیم بزرگترین دلخوشی آنهاست و این مسوولیت ما را سنگین‌تر می‌کند. کاملا به این موضوع آگاه هستیم و در هر بازی با بالاترین توان برای این هدف می‌جنگیم. نیاز به هماهنگی بیشتری داریم و خیلی زود به تیمی که دلخواه کادرفنی و خصوصا هواداران است تبدیل خواهیم شد. با این حال خوشبختانه تا به اینجا فصل هم امتیازات خوبی به دست آوردیم و اگر بدشانس نبودیم برابر پرسپولیس نیز می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

وی درباره تقابل این هفته تیمش مقابل ذوب آهن گفت: ما تنها روی برد خانگی برابر ذوب آهن تمرکز کرده‌ایم. ذوب آهن تیم خوبی است و این را در سه بازی قبلی به خوبی نشان داده است اما ما برای دستیابی به روند صعودی که در نظر داریم باید در این بازی خانگی به برتری دست پیدا کنیم. تمرینات خوبی را دنبال می‌کنیم و با تدابیر تاکتیکی کادرفنی به این مساله کاملا امیدوار هستیم. با برد مقابل ذوب آهن امیدوارم بار دیگر هواداران را خوشحال کنیم و نیاز به حمایت و دلگرمی آنها در این مسیر داریم.

تگ ها


پارس جنوبی جم رضا خالقی فر