Banner

خامس در آستانه جدایی؛ رئال پول خرید پوگبا را جور کرد؟

باشگاه رئال مادرید که با توجه به عدم علاقه زیدان به استفاده از خامس رودریگز، با جدایی قرضی او به صورت مشروط موافقت کرده است، انتقالی که شاید در نهایت به حضور پوگبا در سانتیاگوبرنابئو منجر شود....

به گزارش مدال؛ طبق ادعای مطبوعات ایتالیایی، مسئولان باشگاه رئال مادرید در صورت عدم جدایی «خامس رودریگز» هافبک کلمبیایی خود به صورت دائم و قطعی تا روز پانزدهم آگوست، مایل هستند تا او را به صورت قرضی به ناپولی بفرستد.

خامس دو فصل را به صورت قرضی در باشگاه بایرن مونیخ سپری کرد و در پایان قرارداد دو ساله خود به رئال مادرید بازگشت و حالا کهکشانی‌ها قصد دارند با فروش او بخشی از 63 میلیون پوندی که برای خریدش پس از جام‌جهانی 2014 هزینه کردند را جبران کنند.

طبق گزارش «La Repubblica» و «Corriere dello Sport»؛ کهکشانی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که اگر خامس تا اواسط آگوست به فروش نرسد، طبق توافقی با ناپولی او را به صورت قرضی راهی ایتالیا کنند تا بار دیگر با «کارلو آنچلوتی» سرمربی سابق خود - در رئال مادرید و بایرن مونیخ - همکاری کند. ضمن اینکه در صورت انتقال قرضی او به ناپولی، در قراردادش بند خرید برای باشگاه ایتالیایی گنجانده خواهد شد.

در این بین با توجه به ناکامی رئال مادرید در جذب «پل پوگبا» و البته شرایط فعلی رئال و ضعف فاحش این تیم، بسیاری از کارشناسان فوتبال اسپانیا انتقال خامس رودریگز را یک اشتباه فاحش و مرگبار قلمداد کرده‌اند. البته برخی نیز این اقدام رئال را در راستای تامین بودجه مورد نظر جهت خرید «پل پوگبا» می‌دانند و معتقدند در صورت این انتقال رئال می‌تواند مبلغ درخواستی منچستریونایتد برای انتقال ستاره فرانسوی را به طور کامل پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

اتلتیکو رقم پیشنهادی برای خامس را افزایش داد

تگ ها


تیم جدید خامس رودریگز خامس رئال مادرید اتلتیکومادرید اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات خامس رودریگز رئال مادرید ناپولی لالیگا سری آ فوتبال