خامس در سبد خرید تابستانی منچستر یونایتد

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، آنتونیو کاساله، خبرنگار برنامه لا خوگادا، مدعی شد که منابع او، خبر از ملاقات خورخه مندس، ایجنت او (و همینطور ایجنت مورینیو) و فلورنتینو پرز داده اند و در این ملاقات، آقای مندس از نارضایتی خامس از وضعیتش در رئال گفته است ......

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، آنتونیو کاساله، خبرنگار برنامه لا خوگادا، مدعی شد که منابع او، خبر از ملاقات خورخه مندس، ایجنت او (و همینطور ایجنت مورینیو) و فلورنتینو پرز داده اند و در این ملاقات، آقای مندس از نارضایتی خامس از وضعیتش در رئال گفته است.

با این حال پرز به مندس اعلام کرده که توافقی تا پایان فصل با تیم دیگری به وجود نیاورد و صبر کند تا پس از پایان لیگ، شرایط را بررسی کنند. این در حالیست که مندس با منچستریونایتد به توافق داخلی رسیده است و حالا اختلافی بین این دو ایجاد شده که ممکن است کار را برای انتقال خامس دشوار کند.

مشکل اصلی خامس در رئال، فرصت نرسیدن به اوست. ستاره کلمبیایی بیشتر فصل را نیمکت نشین بوده و به نظر جایی در برنامه های زیدان ندارد. او تنها 1739 دقیقه بازی کرده و از لحاظ دقایق بازی در رده نوزدهم قرار دارد. این در حالیست که 11 گل و 13 پاس گل در این فصل به ثبت رسانده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال