خامس پیشکشی برای نیمار؛ ترفند عجیب رئال برای جذب ستاره برزیلی

گرچه خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی رئال مادرید خواهان بازی کردن مجدد زیر نظر کارلو آنچلوتی است اما هر لحظه این امکان وجود دارد که این بازیکن سر از باشگاه دیگر درآورد....

به گزارش مدال؛ خامس رودریگز قطعاً در این تابستان از سوی رئال مادرید فروخته خواهد شد و ناپولی یکی از مشتریان هافبک کلمبیایی است اما «دی لورینتس» مالک باشگاه ناپولی روز جمعه اعلام کرد که قصد پرداخت مبلغ درخواستی رئال مادرید را ندارد و پیشنهاد جذب قرضی با بند خرید قطعی را به کهکشانی‌ها ارائه داد.

در این بین «Le10Sport» فرانسه مدعی شد که باشگاه «پاری‌سن‌ژرمن» نیز وضعیت ستاره کلمبیایی رئال را تحت نظر گرفته و قصد دارد برای جذب او وارد گود شود. پاریسی‌ها می‌دانند که رئال مادرید ترجیح می‌دهد خامس را به آنها بفروشد تا اینکه بخواهد با فروش او به ناپولی منتظر قطعی شدن قرارداد بماند.

«دنیلا اوسپینا» همسر پیشین خامس در مصاحبه با «رادیو کاراکول» در اینباره گفت: «متاسفانه در برخی موارد انتقال به بازیکن متکی نیست. بازیکن نظر خودش را می‌تواند بیان کند اما مسائل مالی توسط باشگاه مد نظر قرار می‌گیرد. مذاکره با رئال مادرید آسان نیست، آنها مبلغ زیادی می‌خواهند و تمام آن را هم در یک قسط می‌خواهند و تمام این مسائل دردسر ساز می‌شود. فارغ از تمایل بازیکن، گزینه نهایی احتمالاً براساس مسائل مالی اتخاذ خواهد شد.»

این در حالی‌ست که برخی منابع مدعی شدند که رئال قصد دارد در پشت پرده با انتقال خامس به PSG آنهم با رقمی کمتر از پیشنهاد ناپولی، حسن نیت خود را به مسئولان پاریسی نشان دهد و مقدمات حضور «نیمار جونیور» در «سانتیاگو برنابئو» را فراهم آورد.

بیشتر بخوانید:

پاری‌سن‌ژرمن تمایل دارد نیمار را به رئال‌مادرید بفروشد

فاصله خامس و لباس ناپولی؛ 42میلیون یورو

تگ ها


خامس رودریگز خامس رئال مادرید خامس رودریگز ناپولی خامس پاری سن ژرمن خامس نیمار اخبار نیمار شایعه جدایی نیمار نیمار نیمار رئال مادرید پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات لوشامپیونه کارلو آنچلوتی Neymar da Silva Santos Júnior خامس رودریگز پاری سن ژرمن رئال مادرید ناپولی سری آ لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال