خامس- کارلتو؛ این داستان همچنان ادامه دارد(عکس)

خامس رودریگز یکی از بازیکنان محبوب کارلو آنچلوتی به حساب می آید....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش فوق العاده خامس رودریگز در جام جهانی ۲۰۱۴ و آقای گلی این ستاره کلمبیایی در رقابت ها بود که چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به او دوخته شد اما نهایتاً این رئال مادرید بود که گوی سبقت را از سایر رقبا بود و خامس را به خدمت گرفت.

در همان ابتدا مشخص بود که رئال یک بازیکن با استعداد و فوق العاده را جذب کرده است؛ موضوعی که تنها چند ماه بعد از حضور این بازیکن در سانتیاگو برنابئو به اثبات رسید و او زیر نظر کارلو آنچلوتی بهترین دوران فوتبال خود را تا به اینجا پشت سر گذاشت. البته این نکته که سرمربی ایتالیایی نیز علاقه زیادی به سبک بازی خامس داشت، در درخشش او نقش بسیار زیادی ایفا کرد.

بعد از جدایی آنچلوتی از رئال مادرید اما اوضاع برای خامس به شکل عجیبی تغییر کرد و او زیر نظر زین الدین زیدان به یک نیمکت نشین و حتی در برخی مواقع سکو نشین تبدیل شد؛ موضوعی که باعث شد او رئال مادرید را به شکل قرضی ترک کند و به بایرن مونیخ تحت هدایت آنچلوتی برود. سرمربی ایتالیایی حتی در زمان حضور در ناپولی نیز تلاش بسیار زیادی برای جذب خامس انجام داد اما در این امر را ناکام بود.

حالا اما شب گذشته انتقالی که مدت ها درباره آن صحبت شده بود، به شکل رسمی انجام شد و خامس با باشگاه اورتون قرارداد امضا کرد تا دوباره زیر نظر سرمربی محبوب خود یعنی کارلو آنچلوتی کار کند؛ او حالا امیدوار است که بتواند دوباره زیر نظر کارلتو به روزهای خوش گذشته بازگردد و نمایش های درخشانی در لیگ برتر انگلیس ارائه دهد.

تگ ها


اورتون خامس رودریگز کارلو آنچلوتی رئال مادرید