خامس یه منچستر یونایتد نزدیک تر شد

باشگاه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن هافبک کلمبیایی کهکشانی ها مذاکرات جدی تری را با این باشگاه اسپانیایی آغاز کرده است ......

باشگاه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن هافبک کلمبیایی کهکشانی ها مذاکرات جدی تری را با این باشگاه اسپانیایی آغاز کرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» خبر داد نمایندگان باشگاه منچستریونایتد مذاکرات خود با سران باشگاه رئال مادرید به منظور به خدمت گرفتن خامس رودریگس را شدت بخشیده اند. منچستری ها قصد دارند این هافبک 25 ساله را جانشین وین رونی در پست هافبک نفوذی کنند، بازیکنی که روز گذشته (یکشنبه) پس از 13 سال حضور در اولدترافورد با قراردادی دو ساله به اورتون بازگشت.

روزنامه «آس» روز شنبه گزارش داده بود که این هافبک کلمبیایی به دنبال این است تا پیش از روز سه شنبه در فصل نقل و انتقالات تابستانی جاری به نتیجه برسد و تیم بعدی اش مشخص شود تا به تور پیش فصل رئال مادرید ملحق نشود.

با جدایی احتمالی خامس، رئال مادرید به سرعت دنی سبایوس را جانشین وی خواهد کرد، بازیکنی که انتظار می رود امروز در تست های پزشکی رئال مادرید شرکت کند.

خامس که زیرنظر زیدان جایی در ترکیب اصلی رئال مادرید نداشته، فصل گذشته 1823 دقیقه برای رئال بازی کرد و این یعنی 33 درصد از زمان کلی که می توانست برای کهکشانی ها به میدان برود.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال