خاموشی عجیب منشا بعد از گل جنجالی

ستاره خط آتش تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از گلی که در قائمشهر مقابل نساجی به ثمر رساند، دیگر نتوانسته در لیگ برتر برای تیمش گلزنی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در آخرین هفته نیم‌فصل اول لیگ بیستم بود که گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر سیرجان توانست برای تیمش گلی سه امتیاز را در مصاف با نساجی مازندران به ثمر برساند و پس از آن شادی منشوری انجام داد که سر و صدای زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و با واکنش کمیته انضباطی هم مواجه شد.

منشا به دلیل شادی منشوری‌اش یک هفته محرومیت کشید و دیدار معوقه مقابل پرسپولیس را از دست داد و سپس در بازگشت دوباره به ترکیب تیم، مقابل سپاهان به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد که نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند و با گلزنی خود ناجی گل‌گهر شود.

او پس از دیدار با سپاهان، مقابل مس رفسنجان در ترکیب اولیه تیم قرار گرفت اما نمایش ضعیف او باعث شد تا کادرفنی گل‌گهر مجاب به تغییر در ارنج خود شوند و منشا نیز به نیمکت تیمش تبعید شد.

مهاجم نیجریه‌ای سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی در سه بازی گذشته گل‌گهری‌ها که مقابل ماشین‌سازی، پیکان و شب گذشته مقابل صنعت نفت آبادان بوده، جایی در ارنج اولیه امیر قلعه‌نویی نداشته و به عنوان یار تعویضی به میدان آمده است؛ بازیکن تعویضی که تاثیری در روند بازی با گلزنی‌اش نگذاشته و حالا ۷۰ روز است که پس از گلزنی مقابل نساجی در پنج بازی متوالی بدون آن‌که گلی را برای تیمش به ثمر برساند، از زمین مسابقه خارج می‌شود.

طلسم عجیب گادوین منشا که باید دید چه زمانی شکسته خواهد شد، دیدار با تیم لیگ یکی پارس جنوبی جم در جام حذفی شاید بهترین فرصت برای مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر باشد تا بار دیگر به ریل موفقیت بازگردد و بتواند در نتایج تیمش نقش مثبتی را ایفا کند و روند گلزنی‌های خود را از سر بگیرد و در رقابت‌های لیگ نیز خود را بار دیگر در کورس با سجاد شهباززاده به صدر جدول گلزنان برساند.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گادوین منشا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال