خانزاده: تراکتور بزرگ است اما پدیده مقابل آن‌ها برنده می‌شود

مدافع گلزن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: تراکتورسازی تیم باشخصیت و بزرگی است اما با همه این تفاسیر، پدیده است که پیروز می شود و راهی مرحله بعد می شود ......

مدافع گلزن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: تراکتورسازی تیم باشخصیت و بزرگی است اما با همه این تفاسیر، پدیده است که پیروز می شود و راهی مرحله بعد می شود.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا خانزاده در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز، در چارچوب جام حذفی اظهار کرد: جام حذفی را کاملا جدی گرفته ایم و می دانیم که این جام، راهی هموارتر و کوتاه تر برای رسیدن به سهمیه آسیایی است. با تمام توان از همین بازی نخست در این رقابت ها شرکت می ‎کنیم تا به هدفی بزرگ دست یابیم.

خانزاده در خصوص شرایط پدیده تصریح کرد: تمرینات خوبی پس از آغاز تعطیلات لیگ داشته ایم، بازیکنان از آمادگی خوبی برخوردارند. تراکتور را به خوبی آنالیز کرده ایم و از قدرت حریف آگاهیم. تراکتور تیمی ریشه دار و باشخصیت است اما ما فقط روی برد تمرکز کرده ایم و تلاش می کنیم تا به این مهم دست یابیم.

مدافع سابق تیم ملی کشورمان که در پنج هفته نخست لیگ برتر موفق شده دو بار دروازه رقبا را باز کند، در خصوص شرایط خودش افزود: هفته گذشته نیز تمرینات بدنسازی را همراه با سایر بازیکنان انجام دادم و از آمادگی خوبی برخوردارم. در صورتی که کادرفنی صلاح بداند در زمین مسابقه حضور خواهم داشت و برای موفقیت پدیده تلاش می کنم. مهم نیست که موفق به گلزنی شوم یا نه، بلکه آنچه اهمیت دارد پیروزی تیم است.

خانزاده در خصوص تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تراکتورسازی با توجه به شرایط خاصی که در فصل نقل و انتقالات داشت، نتوانست آنطور که باید و شاید بازیکن بگیرد اما از کادرفنی بادانشی سود می برد، نباید این تیم را دست کم بگیریم. ضمن اینکه امیدوارم با توجه به نتایج هفته های اخیر هواداران نیز استقبال ویژه ای از این دیدار داشته باشند.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال