خانزاده: همه تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی قرار بگیرم

محمدرضا خانزاده در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی انجام دادیم و شرایط فوق العاده ای داریم ......

محمدرضا خانزاده در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی انجام دادیم و شرایط فوق العاده ای داریم. همه تلاش خودمان را می کنیم تا آماده جام جهانی شویم.

وی در باره اینکه گفته می‌شود او در روزهای آخر اردوهای تیم ملی دعوت می‌شود ادامه داد:‌ این‌طور نیست و این‌گونه نبوده که من روزهای آخر دعوت شوم اما تمام توان خود را می‌گذارم تا در بهترین شرایط قرار بگیرم و بتوانم برای تیم ملی آماده باشم.

خانزاده در خصوص اینکه پیش از این به دلیل درگیری از فوتبال چند وقتی محروم بود، خاطرنشان کرد: آن زمان بچه بودم که درگیر شدم اما دیگر دوست ندارم بخواهم به گذشته برگردم، البته خود شما جواب سؤال دوستتان را دادید. من بازیکنی نبودم که روز آخر به اردوی تیم ملی دعوت شوم و خدا را شکر الان آماده هستم و همه تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرم و مهم‌تر از همه اینکه تیم ملی بتواند نتایج خوبی بگیرد.

مدافع تیم ملی کشورمان درباره اظهارات کی‌روش که قبلاً گفته بود بازیکنان داخلی از آمادگی کمتری نسبت به بازیکنان لژیونر برخوردار هستند، تصریح کرد: صد درصد همین‌طور است که تفاوت‌هایی وجود دارد، اما خدا را شکر ما اینجا امکانات فوق‌العاده‌ای داریم و می‌توانیم اختلافمان را با بازیکن لژیونر کمتر کنیم. همه تلاش ما این است تا به سطح خوبی از آمادگی برسیم.

وی درباره اینکه با توجه به نزدیکی جام جهانی آیا وضعیت تیم ملی و حمایت‌های از آن در شرایط خوبی قرار دارد یا خیر، گفت: ما همیشه با اما و اگر و روز آخر به جام جهانی می‌رسیدیم، اما این‌بار به عنوان تیم اول به جام جهانی رفتیم و شاید برای برخی این مسئله عادی باشد، اما با همدلی مردم و شما رسانه‌ها می‌توانیم دست به دست هم بدهیم و نتایج خوبی بگیریم.

تگ ها


فوتبال