خانه تکانی بزرگ یواخیم لوو در تیم ملی آلمان

لوو تغییرات گسترده‌ای در تیم ملی آلمان ایجاد کرده است...

لوو تغییرات گسترده‌ای در تیم ملی آلمان ایجاد کرده است

مت هوملس، ژروم بواتنگ و توماس مولر دیگر در برنامه‌های لوو جایی ندارند.

به گزارش مدال، یوواخیم لوو، سرمربی باتجربه تیم ملی آلمان قصد دارد در ترکیب تیمش دست به انقلابی بزرگ زده و بازیکنان باتجربه را کم کم کنار بگذارد. در همین راستا نشریه بیلد مدعی شد امروز سرمربی ژرمن ها به همراه ماکوس سورگ و اولیور بیرهوف به شهر مونیخ سفر کرده تا تصمیم خود را اطلاع مت هوملس، ژروم بواتنگ و توماس مولر برساند.

این سه بازیکن باتجربه و مطرح بایرن مونیخ که نقش مهمی در موفقیت های تیم ملی آلمان در سالهای اخیر داشته اند، دیگر جایی در تفکرات یوواخیم لوو نداشته و قرار نیست به تیم ملی دعوت شوند.

یوواخیم لوو در رابطه با این تصمیم خود گفت: "2019 سال شروع جدیدی برای تیم ملی فوتبال آلمان است. ما می خواهیم تحولاتی را که در پایان سال گذشته آغاز کردیم، ادامه دهیم و در همین راستا مت هوملس، ژروم بواتنگ و توماس مولر دیگر در تیم ملی آلمان حضور نخواهند داشت. برای من مهم بود شخصا امروز این تصمیم را به اطلاع آنها برسانم.

آنها همه بازیکنان بزرگی هستند که مدت زیادی در تیم ملی حضور داشتند و سال های فراوانی کنار ما بودند. من از این سه بازیکن به خاطر موفقیت های این سال های فوق العاده و منحصر به فردی که کنار هم داشتیم تشکر می کنم.

زمان برای تعیین مسیر برای آینده فرا رسیده است. ما می خواهیم چهره تیم را به یک چهره جدید تبدیل کنیم و من متقاعد شده ام که این مسیر درست است."