خانه تکانی پرسپولیس؛ سرخ‌ها رویای بزرگی دارند

بعد از قهرمانی چهارم با پرسپولیس اکنون شاید بهترین فرصت برای پیگیری برنامه‌های یحیی برای نقل و انتقالات باشد، البته اگر ستاره‌ها خیال ماندن داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی بعد از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان که با قهرمانی سرخ‌ها توام بود، خیلی زود جلسه‌ای در دفتر باشگاه بهمراه افشین پیروانی به عنوان سرپرست و مسوول نقل و انتقالاتی این باشگاه با مهدی رسول پناه برگزار کرد؛ جلسه‌ای حول تامین بودجه نقل و انتقالاتی و برنامه‌های این تیم در ادامه مسیر.

برخلاف اینکه گفته می‌شود تا پیش از پایان لیگ برتر و دیدارهای جام حذفی، سرمربی سرخ‌ها برنامه‌ای برای نقل و انتقالات نخواهد داشت، او اتفاقا خیلی روی برنامه‌هایش و اجرای آنها مصر است و خواهان این است که خیلی زود با بازیکنان مدنظر به توافق دست یافته و آماده سازی تیمش برای لیگ قهرمانان را در پیش گیرد.

لیست اولیه یحیی گل محمدی با حضور هفت بازیکن اصلی و مدنظر نیز به مدیریت باشگاه ارائه شده و البته این لیست شاید با تغییراتی در صورت جدایی چند ستاره تیم دچار تغییراتی شود. برخی بازیکنان کنونی پرسپولیس با پیشنهاداتی از لیگ‌های خارج از ایران مواجه شده‌اند یا حداقل اینکه امیدوار به دستیابی به این پیشنهادات هستند که در صورت تحقق این موضوع، یحیی باید به دنبال جانشینی برای آنها نیز باشد.

مهمترین بازیکنانی که احتمال جدایی آنها می‌رود، حسین کنعانی زادگان و محمد نادری در خط دفاعی، مهدی ترابی،بشار رسن، احمد نوراللهی در خط میانی و علی علیپور در خط حمله پرسپولیس است. نفراتی که هر کدام تاثیر زیادی در تغییر استراتژی سرخ‌ها و یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات خواهند داشت.

با این حال نادری که شخصا تمایل به ادامه همکاری با پرسپولیس دارد و همه چیز در گرو مذاکره باشگاه با طرف بلژیکی برای دریافت رضایتنامه قطعی این بازیکن قرار دارد. در صورتی که یحیی روی حضور این بازیکن نظر قطعی داشته باشد، مذاکره برای دریافت رضایتنامه قطعی او صورت خواهد گرفت. البته کنعانی زادگان نیز مدعی شده علیرغم دریافت پیشنهاد مناسب مالی از ترکیه، قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد و نمی‌خواهد بار دیگر با تصمیمی نسنجیده با موضع هواداران این تیم مواجه شود. پرسپولیس البته توانسته با پرداخت بخشی از مطالبات بشار رسن، این هافبک عراقی را پیش از دیدار با ذوب آهن کمی آرام کند و تلاش برای رضایت کامل او و اقدام برای تمدید قرارداد ادامه دارد.

در نهایت گیر اصلی برای یحیی گل محمدی روی سه بازیکن فاز تهاجمی تیمش خواهد بود که می‌توانند در صورت جدایی کل استراتژی تیم را تغییر دهند. احمد نوراللهی، مهدی ترابی وعلی علیپور سه بازیکنی هستند که بیش از هر زمان دیگری در مسیر جدایی از این باشگاه و دستیابی به هدف حضور در فوتبال اروپا قرار دارند و شاید در صورت جدایی برنامه یحیی برای نقل و انتقالات کاملا تغییر کند. هرچند در لیست یحیی گل محمدی نام دو هافبک دفاعی قابل توجه دیده می‌شود که به نظر می‌رسد برای جدایی احتمالی ربیع خواه و نوراللهی این تدبیر دیده شده است.

تگ ها


پرسپولیس تهران