خاویر تباس تایید کرد: پیشنهاد جذابی از ایتالیا به دستم رسیده است

شایعات، حقیقت داشتند. تباس شاید پستش د ......

شایعات، حقیقت داشتند. تباس شاید پستش در اسپانیا را ترک کند و راهی سری آ شود

خاویر تباس، رئيس سازمان لیگ اسپانیا تایید کرد که پیشنهاد بسیار خوبی از فوتبال ایتالیا دارد.

تباس که در چند سال اخیر وظیفه ریاست لالیگا را بر عهده داشته و توانسته با برنامه‌هایش، درآمد باشگاه‌های اسپانیایی را افزایش بدهد، ظاهرا از سوی سری آ ایتالیا پیشنهاد همکاری دریافت کرده است. در واقع به همین خاطر هم بود که روسای باشگاه‌های لالیگایی قصد افزایش دستمزد او و گنجاندن بند آزادسازی در قرارداد تباس را دارند. به گزارش as، تباس در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید:

از ایتالیا پیشنهادی دریافت کرده‌ام و پروژه آنها بسیار جذاب است. حالا همه چیز به صحبت با خانواده‌ام بستگی دارد. طی چند روز آینده با هم صحبت می‌کنیم و تصمیم خواهیم گرفت. چالش‌ها را دوست دارم و از کار کردن نمی‌ترسم. به همین خاطر هم هست که پیشنهاد ایتالیایی‌ها، برایم جذاب است. می‌دانم که در ایتالیا کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد چون از چند باشگاه شناخت دارم و وضعیت را بررسی و مطالعه کرده‌ام. مشکل اما چیز دیگری است. خانواده‌ام باید رضایت بدهند.

تباس همچنین این ادعا که خرید حق پخش سه فصل آتی سری آ از سوی شبکه کاتالونیایی مدیا پرو با کمک پسر او بوده و این اتفاق از قریب الوقوع بودن انتقالش به ایتالیا خبر می‌دهد را تکذیب کرد.

تگ ها


اخبار روز سری آ فوتبال