خاکزاد بازیکنان را به بی غیرتی متهم کرد

به گزارش مدال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان خاکزاد با اشاره به اظهارات اخیر رسول خطیبی که چند تن از عوامل تیم ماشین سازی را به بی غیرتی متهم کرده بود تصریح کرد: خطیبی زحمات زیادی برای ماشین سازی کشید و تیم را به لیگ برتر رساند، او حق دارد که از سقوط تیم ناراحت باشد و من از وی به خاطر زحماتش تشکر می کنم ......

به گزارش مدال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان خاکزاد  با اشاره به اظهارات اخیر رسول خطیبی که چند تن از عوامل تیم ماشین سازی را به بی غیرتی متهم کرده بود تصریح کرد: خطیبی زحمات زیادی برای ماشین سازی کشید و تیم را به لیگ برتر رساند، او حق دارد که از سقوط تیم ناراحت باشد و من از وی به خاطر زحماتش تشکر می کنم. از ابتدای فصل برخی از بازیکنان ماشین سازی با بی غیرتی خود به رسول خطیبی و فرهاد کاظمی خیانت کردند، آنها باید مانند بازیکنان نفت آبادان، صبای قم و چند تیم دیگر با غیرت و انگیزه بازی می کردند و مانع از سقوط تیمشان به لیگ دسته یک می شدند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

خاکزاد در مورد روند ادامه همکاری فرهاد کاظمی با ماشین سازی عنوان کرد: کاظمی رزومه خوبی دارد و تیم های زیادی را در لیگ برتر حفظ کرده بود، او به صورت رفاقتی و با خواهش برخی افراد به ماشین سازی آمد و امیدواریم در فصل آینده نیز هدایت تیم ما را برعهده داشته باشد.

وی با انتقاد از عملکرد داوران لیگ برتر گفت: اشتباهات داوری در فصل جاری به حدی زیاد بود که باعث شد تیم ما 20 امتیاز را از دست بدهد و به لیگ یک سقوط کند، از ابتدای فصل با اشتباهات پی در پی داوران و بی دقتی در چیدمان داوری امتیازات زیادی را از دست دادیم و برخی داوران متوجه اهمیت مسابقات لیگ نبودند و با بی خیالی به ضرر تیم ما پنالتی گرفتند.

سرپرست تیم ماشین سازی در پایان گفت: من از ابتدای فصل تاکنون حتی یک ریال هم از باشگاه دریافت نکرده ام و اگر شرایط مهیا می شد در چند بازی خودم به میدان می رفتم و برای ماشین سازی بازی می کردم تا از سقوط تیم جلوگیری کنم!

تگ ها


اخبار روز ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال