خبرهای نا امیدکننده از هیئت مدیره پرسپولیس

با انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل سرخپوشان به نظر می‌رسد هنوز تعامل مناسبی بین اعضای هیئت مدیره شکل نگرفته و شنیده‌ها حاکی از اختلاف نظر میان آنهاست....

به گزارش مدال، بعد از مشکلاتی که در ابتدای فصل وجود داشت و هجمه هواداران علیه مدیرعاملی ایرج عرب، وزارت ورزش تصمیم به حضور محمدحسن انصاری فرد در این سمت گرفت. مدیرعامل جدید با سابقه حضور در این باشگاه به عنوان بازیکن و بعد از آن مدیرعامل به نظر می‌رسید با شناخت کافی از شرایط و مشکلات پا به ساختمان میدان پیروزان بگذارد. اما اکنون اخباری مبنی بر اختلاف نظر داخلی بین اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شنیده و هر روز جدی‌تر دنبال می‌شود.

پرسپولیس در زمین مسابقه اوج گرفته است اما در تیم مدیریتی باشگاه اوضاع چندان بر وفق مراد نیست. اگرچه محمدحسن انصاری فرد در برنامه فوتبال برتر هفته گذشته اطمینان داد که هیئت مدیره در هماهنگی کامل مشغول به فعالیت است اما شنیده‌ها از منابع موثق در هیئت مدیره چیز دیگری می‌گویند. انصاری فرد اگرچه سمت مدیرعاملی پرسپولیس را از وزیر ورزش گرفت اما در اقدامی عجیب از سوی وزیر عضو هیئت مدیره باشگاه نشد و چیدمان کلی هیئت مدیره دستخوش تغییر نشد.

در چنین شرایطی و در حالیکه انتقادات شدیدی نسبت به تصمیمات هیئت مدیره در برخورد با برانکو و جذب برخی بازیکنان و اعداد قراردادها مطرح است و انصاری فرد هم در همان برنامه به موضوع عجیب قرارداد بودیمیر اشاره کرد، چنین انتقاداتی به مذاق هیئت مدیره خوش نیامده و نسبت به مدیرعامل کنونی موضع گرفته‌اند.

در راس گروه مخالف هم هاشمی حضور دارد که بعد از چند صباحی غیبت و قهر در جلسات به دلیل اختلاف نظر با ایرج عرب، با توپ پر برگشت و چالش هایی جدی را مقابل مدیرعامل باشگاه مطرح کرده است. یکی از اصلی‌ترین موضوعات اختلاف هم به معرفی یک عضو حقوقی سابق فدراسیون از سوی او به انصاری فرد برمی‌گردد که از سوی مدیرعامل باشگاه وتو شد و همین موضوع دامنه تقابل عضو هیئت مدیره با مدیرعامل را گسترده‌تر کرد.

در حالیکه در تمام طول این سالها اگر قرار به تغییر مدیریت باشگاه هم بود وزیر بیشتر اعضا را تغییر می‌داد و یک گروه هماهنگ را سرکار می‌آورد اما اینبار انصاری فرد زیر نظر گروهی کار می‌کند که اصرار دارند تصمیمات گذشته‌شان در خرید بازیکنان و تغییر سرمربی و حتی قراردادهای تجاری درست بوده و به واسطه اختیاراتشان دست مدیرعامل را برای تغییرات بسته اند.
بنظر می‌رسد حالا انصاری فرد در مقابل مربع شکل گرفته در اعضای هیات مدیره با حضور محمدمهدی نبی، هاشمی، ایرج عرب و البته رغبتی تنهاست و در چنین شرایطی نیاز به ورود وزیر ورزش برای حل مسئله بیش از گذشته احساس می‌شود تا اختلاف طرفین باعث تصمیمات عجیبی علیه باشگاه و تیم نشود.

بیشتر بخوانید:

بازیکنی که کالدرون از مازاد نشدن او خوشحال است

تگ ها


هیئت مدیره پرسپولیس هاشمی هیئت مدیره پرسپولیس تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس محمدحسن انصاری فرد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال