خبری از آگوئرو تایم در فینال UCL نبود (عکس)

مهاجم آرژانتینی تیم منچسترستی بعد از ورود به میدان نتوانست تیمش را از شکست در فینال UCL نجات دهد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخیو آگوئرو با سیتی در پایان این فصل به اتمام می‌رسد و این باشگاه چندی پیش تایید کرد که قرارداد جدیدی با این ملی‌پوش آرژانتینی امضا نخواهد کرد. به این ترتیب فینال لیگ قهرمانان اروپا با چلسی آخرین بازی مهاجم ۳۲ ساله آرژانتینی برای سیتی بود که در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکو مادرید به منچسترسیتی پیوست.

در شرایطی که هواداران منچستر سیتی در انتظار حضور آگوئرو در ترکیب اصلی تیم شان در دیدار با چلسی بودند، پپ گواردیولا تصمیم به نیمکت نشین کردن مهاجم آرژانتینی تیمش در این دیدار گرفت تا آگوئرو فینال UCL را از روی سکوها تماشا کند.

سرانجام در دقیقه ۷۷ و در حالی که کمتر از یک ربع به پایان دیدار باقی مانده بود و سیتی همچنان در باز کردن دروازه چلسی ناکام بود، گواردیولا، آگوئرو را جانشین رحیم استرلینگ کرد تا این مهاجم در آخرین بازی فصل، فرصت این را پیدا کند تا پایانی فراموش نشدنی را برای خود در ستیی رقم بزند.

بی شک بزرگترین خاطره هواداران سیتی از آگوئرو گل دقایق تلف شده او مقابل QPR است که باعث شد این تیم بعد از حدود نیم قرن انتظار، فاتح لیگ جزیره شود. مهاجم آرژانتینی سیتی در دقیقه ۴+۹۰ آخرین بازی فصل ۱۲-۲۰۱۱ توانست با گلزنی برابر QPR سیتی را برنده دوئل بزرگ با یونایتد کرده و به یک چهره ماندگار در تاریخ باشگاه آبی شهر منچستر تبدیل شود.

ورود آگوئرو در دقیقه ۷۷ این امیدواری را در هواداران سیتی به وجود آورد که بار دیگر این مهاجم آرژانتینی با تکرار خاطره فراموش نشدنی ده سال پیش، یک قهرمانی تاریخی دیگر را برایشان به ارمغان بیاورد. آگوئرو اما در رقم زدن این اتفاق مهم ناکام بود و در ۱۵ دقیقه ای که در زمین بازی حضور داشت نتوانست کاری از پیش ببرد. به این ترتیب سیتی با یک گل مغلوب چلسی شد و خبری هم از آگوئرو تایم نشد تا مهاجم ۳۲ ساله سیتی با چشمانی اشک بار به کار خود در این تیم پایان دهد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو منچستر سیتی چلسی