خبری از جانشین رحمتی نیست/ استقلال دروازه‌بان جذب نمی‌کند؟

در حالی که پیش از این استقلال قصد جذب یک دروازه‌بان جدید برای جانشینی مهدی رحمتی را داشت به نظر می‌رسد پرونده نقل و انتقالات تابستانی این تیم بدون جذب دروازه‌بان جدید بسته خواهد شد....

استقلال همچنان دروازه‌بانی را برای جانشینی رحمتی جذب نکرده است.
به گزارش خبرنگار مدال، در فاصله کمتر از 40 روز مانده تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، استقلال هنوز بازیکن بزرگسالی در پست دروازه‌بان جذب نکرده است. در حالی که در روزهای ابتدایی جدایی مهدی رحمتی از بازیکنانی چون محمدرضا اخباری و محمدحسین اکبرمنادی به عنوان گزینه‌های جانشینی رحمتی یاد شده بود این دو دروازه‌بان راهی استقلال نشدند تا تمرینات این تیم با حضور حسین حسینی به عنوان دروازه‌بان اول و مهدی نوراللهی دروازه‌بان جوان فصل گذشته این تیم به عنوان دروازه‌بان دوم آغاز شود.
نوراللهی که در اردوی اخیر تیم امید نیز حضور داشته تا به امروز گزینه استقلال برای جانشینی حسینی بوده و با توجه به محدودیت در سهمیه‌های لیگ برتری و کمبود دروازه‌بان آزاد و باکیفیت در بازار نقل و انتقالات تابستانی، به نظر می‌رسد این دروازه‌بان 22 ساله انتخاب دوم استراماچونی درون دروازه خواهد بود.
همچنین عرفان خلیلی که فصل گذشته بازیکن نیروی زمینی بوده در فصل جاری به عضویت تیم امید استقلال درآمده و در حال حاضر همراه با تیم بزرگسال در حال تمرین است و به نظر می‌رسد وی جدی‌ترین گزینه استراماچونی برای دروازه‌بان شماره این تیم باشد.
گفتنی است پارسا جعفری و ساسان زمانه دو دروازه‌بان فصل گذشته امیدهای استقلال چند هفته پیش به ترتیب به عضویت امیدهای سایپا و پرسپولیس درآمدند تا تغییرات در پست دروازه‌ این این تیم در سطح امیدها نیز زیاد باشد.

 

اخبار مرتبط:
حضور مربی جدید استقلال فعلا منتفی شد
جنجال جدید در باشگاه استقلال؛ استراماچونی را قبول ندارند!
علت قرارداد نبستن علی کریمی با استقلال مشخص شد

تگ ها


استقلال نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اخبار استقلال دروازه بان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال