خبری از حضور رضاییان و طارمی در پرسپولیس نیست؛ منتظر نباشید

شایعاتی از بازگشت رامین رضاییان و مهدی طارمی به پرسپولیس منتشر شده است که با پیگیری‌های انجام شده مدیربرنامه‌های این دوبازیکن این شایعات را تکذیب کردند...

خبری از حضور رضاییان و طارمی در پرسپولیس نیست؛ منتظر نباشید

به گزارش خبرنگار مدال، در روزهای گذشته اخبار و شایعاتی زیادی درباره بازگشت رامین رضاییان و مهدی طارمی منتشر شده است. در این‌باره خبرنگار مدال کسب اطلاع کرد که بازگشت رامین رضاییان به هیچ عنوان مطرح نیست و در گذشته صحبت‌هایی بود اما خیلی زود منتفی شد. رضاییان امیدوار بود که با یک تیم بهتر قطری قرارداد ببندد که نهایی نشد و با الشحانیه تمدید کرد. رامین رضاییان در فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و الشحانیه که همیشه خود را در خطر سقوط می‌دید فصل گذشته به مقام پنجمی دست یافت. حضور رامین رضاییان در الشحانیه قطعی است و مدیربرنامه‌های وی در گفت و گو با خبرنگار مدال این موضوع را تایید کرد.
مهدی طارمی نیز تصمیم دارد در اروپا فوتبال خود را ادامه دهد و مدیربرنامه‌های وی نیز از نهایی شدن دو تیم اروپایی خبر داده است. 
لازم به ذکر است که محمدمهدی نبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در آخرین صحبت‌های خود از انتخاب دو بازیکن خارجی برای پیوستن به این تیم خبر داده است.

بیشتر بخوانید:

واکنش تند شجاع خلیل‌زاده به خبر درگیری‌اش با کالدرون

تگ ها


پرسپولیس مهدی طارمی رامین رضاییان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس محمد مهدی نبی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال