خبری از لغو لیگ کشتی نیست

رییس سازمان لیگ کشتی اعلام کرده لیگ برتر کشتی آزاد طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بیستمین دوره لیگ برتر کشتی که از هفته گذشته در رشته های آزاد و فرنگی آغاز شده، قرار است این هفته هم در گروب کشتی آزاد با حضور تیم های مدعی بازار بزرگ ایران و هیات کشتی قائمشهر ادامه پیدا کند.


با وجود اینکه فدراسیون کشتی در هفته نخست تمامی کشتی گیران را در خانه کشتی قرنطینه کرد و از آن ها تست کرونا به عمل آورد، از روز گذشته که برخی از محدودیت ها در استان تهران اعمال شده، شایعاتی پیرامون لغو این هفته از مسابقات به گوش می رسد.


با این حال عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی این شایعه را رد کرد و گفت: طبق مجوزی که از وزارت بهداشت داریم، تمامی کشتی گیران در قرنطیه هستند، پروتکل های بهداشتی و تست های کرونا انجام می شود و ما برای برگزاری مسابقات لیگ مشکلی نخواهیم داشت. مسابقات دور رفت گروه ب بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد طبق برنامه روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری و با حضور ۵ تیم برگزار می شود.


به نظر می رسد فدراسیون کشتی کار سختی برای کنترل اعضای تیم های حاضر در لیگ کشتی دارد تا ویروس کرونا به قرنطینه کشتی گیران نشود و همه با سلامت کامل روی تشک حاضر شوند.

بیشتر بخوانید:

برنامه مسابقات گروه ب لیگ کشتی آزاد اعلام شد

دبیر: سکه ۱۵ میلیونی را دو میلیون حساب کردند!

 

 

تگ ها


کشتی کشتی