خبری که تایید نشده؛ مذاکرات پرسپولیس با یک گزینه برزیلی

پس از منتفی شدن حضور مودیبو مایگا در پرسپولیس، مسئولین این باشگاه در حال مذاکره برای جذب یک مهاجم خارجی هستند....

پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم برزیلی است.

به گزارش خبرنگار مدال، گفته می‌شود تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از منتفی شدن حضور مادیبو مایگا، درصدد جذب ماتئوس آلوز برزیلی است. این بازیکن ۲۶ ساله متولد برزیل است و ۱۸۷ سانتی متر قد دارد.  این بازیکن در ۱۳ بازی فصل جاری موفق به زدن ۵ گل برای پراچواپ تایلند شده است. آلوز طی سال‌های اخیر در لیگ تایلند، سطح دوم کره جنوبی و لیگ مالزی به میدان رفته است.

کالدرون از مدت‌ها قبل خواستار حضور یک مهاجم برزیلی در پرسپولیس شده و در این میان برخی در فضای مجازی مدعی شده‌اند گزینه مد نظر وی ماتئوس آلوز است. با این حال باشگاه در این باره به نیز مانند سایر مهاجمانی که پیش از این نام آنها در فضای مجازی مطرح شده بود از سیاست «نه تایید، نه تکذیب» استفاده کرده است.

گزینه نخست کالدرون در خط حمله یک بازیکن آرژانتینی بوده و پس از منتفی شدن حضور وی در پرسپولیس مدیران این تیم به دنبال جذب یک مهاجم برزیلی رفتند و در نهایت نیز بحث حضور مودیبو مایگا در پرسپولیس مطرح شد. حال با منتفی شدن حضور مایگا در پرسپولیس، مدیران این تیم بار دیگر با گزینه برزیلی وارد مذاکره شده‌اند.

بیشتر بخوانید:
چگونگی تشکیل لیست 20 نفره پرسپولیس
گزارش تصویری از حضور بازیکنان پرسپولیس در کلاس درس

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات مهاجم خارجی پرسپولیس لیست خرید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال