خبری که هنوز قطعی نشده ؛ دوری ستاره رئال به دلیل مشکل قلبی

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پیش از آغاز دیدار این هفته رئال مادرید برابر اسپانیول اعلام شد که کارواخال به علت آنچه مشکلات قلبی عنوان شده بود در این دیدار غایب است اما به نظر می رسد دوران دوری او بیش از یک بازی خواهد بود ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پیش از آغاز دیدار این هفته رئال مادرید برابر اسپانیول اعلام شد که کارواخال به علت آنچه مشکلات قلبی عنوان شده بود در این دیدار غایب است اما به نظر می رسد دوران دوری او بیش از یک بازی خواهد بود.

این شرایط که به ندرت در فوتبال دیده می شود، به وضوح بسیار حساس است و در نهایت پزشکان هستند که تصمیم می گیرند که کارواخال دوباره چه زمانی می تواند به جریان رقابت ها باز گردد.

اما به نظر می رسد قرار است کارواخال حداقل چند هفته ای از میادین دور باشد و در روزهایی که بحران مصدومیت و محرومیت شرایط را برای کهکشانی های دشوار ساخته، این مشکل بی شک باعث عصبانیت زیدان خواهد شد.

کارواخال بازیکنی بی جانشین در ترکیب رئال بوده که تا پیش از این دیدار برابر اسپانیول در تمامی دقایق بازی های تیمش حضور داشت و حالا با فروش دانیلو به سیتی، تنها اشرف نوجوان گزینه جانشینی کارواخال در ترکیب است.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال