خبر امیدوارکننده خبرنگار عربستانی/ شکایت النصر رد می‌شود

یک خبرنگار عربستانی اعلام کرد شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا رد می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یکی از مباحث اصلی رسانه‌های ایران و عربستان در دو روز گذشته، شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس بعد از حذف در مرحله نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

النصر به بهانه محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، نسبت به خریدهای جدید پرسپولیس و بازی کردن آنها در لیگ قهرمانان اعتراض کرده و شکایتش را روز گذشته با مدارک و مستندات به AFC تحویل داد.

سایت فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس خواسته است که مدارک و مستنداتش را در دفاع از شکایت النصر تا روز پنجشنبه ارسال کند.

هر چند گفته می‌شود رسیدگی به این پرونده چند روزی زمان می‌برد اما امروز «احمد العجلان» خبرنگار ورزشی عربستان در صفحه شخصی خود به نقل از منابع آگاه خبر داد که حضور بازیکنان جدید پرسپولیس در آسیا قانونی بوده بنابراین شکایت باشگاه النصر در AFC رد می‌شود.

همچنین توئیتر «سعودی اسکای اسپورت» این خبر را به نقل از العجلان منتشر کرده است تا به این ترتیب امیدهای واهی النصر برای حذف کردن پرسپولیس از فینال آسیا نقش بر آب شود.

بیشتر بخوانید:

کنایه یحیی به رسول پناه؛ توهین نکنید!

نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه پرسپولیس

 

 

 

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان آسیا AFC تیم فوتبال النصر عربستان تیم فوتبال پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال