خبر بد برای رئال مادرید؛ بازگشت ستاره سیتی

نشریه دیلی میل خبر داد رحیم استرلینگ در تمرینات سیتی حضور یافته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حساس ترین دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، هفته آینده دو تیم رئال مادرید و منچسترسیتی در بازی رفت در استادیوم برنابئو به مصاف یکدیگر خواهند رفت و به نظر می رسد رحیم استرلینگ، ستاره گلزن و خلاق سیتیزن ها مشکلی برای حضور در این مسابقه نخواهد داشت.

چندی پیش رحیم استرلینگ دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شده بود و پپ گواردیولا نیز اعلام کرد بعید است این بازیکن قادر به حضور در میدان در دیدار رفت برابر رئال مادرید باشد، اما به نظر می رسد روند بهبودی او زودتر از حد انتظار طی شده و نشریه دیلی میل خبر داد رحیم استرلینگ در تمرینات سیتی حضور یافته است.

با توجه به محرومیت دو ساله سیتی از لیگ قهرمانان با حکم اخیر یوفا، این تیم امسال از انگیزه مضاعفی برای اثبات شایستگی هایش برخوردار بوده، اما در اولین گام قرعه بسیار دشواری نصیب شاگردان پپ گواردیولا شده است. رئال مادرید تحت هدایت زین الدین زیدان در سه فصل هرگز در مراحل حذفی لیگ قهرمانان حذف نشده و پپ گواردیولا حالا می داند برای رقم زدن این شگفتی بزرگ، می تواند روی کی از بهترین بازیکنانش یعنی رحیم استرلینگ حساب باز کند.

بیشتر بخوانید:

ونگر: اگر سیتی اشتباهی انجام داده باید مجازات شود

لحظه‌شماری ستاره لیورپول برای صدور رای پرونده منچسترسیتی

 

 

تگ ها


زیدان رحیم استرلینگ فوتبال جهان منچستر سیتی رئال مادرید فوتبال