خبر بد برای رئال؛ مذاکره شبانه با امباپه

پی اس جی هنوز نسبت به حفظ کیلیان امباپه ناامید نیست و شب گذشته با وی مذاکره ای جدید ترتیب داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در تابستان گذشته تمام مقدمات فراهم شده بود تا کیلیان امباپه بالاخره به رئال مادرید ملحق شود. لوس بلانکوس حتی پیشنهاد 200 میلیون یورویی خود را هم برای جذب ستاره فرانسوی به پاری‌سن‌ژرمن ارائه داد اما این باشگاه ترجیح داد که قید این پول بزرگ را بزند تا امباپه یک فصل دیگر در پارک دو پرنس ماندگار شود.

 

باشگاه پاری‌سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید قرارداد کند و حتی گزارش ها طی ماه های اخیر حاکی از آن بوده که پی‌اس‌جی پیشنهاد تمدید کوتاه‌مدت را هم به این بازیکن ارائه داده که البته با مخالفت او روبرو شده است.

درخشش امباپه در بازی سه شنبه شب برابر رئال و گل دقیقه 93 او که باعث برتری پی اس جی شد، سران باشگاه را بر این داشت تا پیشنهادی جدید به او ارائه دهند. همه شواهد از انتقال این بازیکن به رئال در پایان فصل حکایت دارند ولی ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی هنوز ناامید نشده و طبق ادعای ال چیرینگیتو، دیشب با مدیر برنامه های امباپه مذاکره ای جدید داشت. 

طبق این ادعا، پی اس جی پیشنهادی جدید را به امباپه ارائه کرده و امیدوار است بتواند نظر او برای جدایی را تغییر دهد. هنوز جزئیاتی جدید از این ملاقات منتشر نشده ولی در هر صورت نشان می دهد که در پاریس، تلاشی مضاعف برای حفظ ستاره فرانسوی شروع شده و این شاید باعث نگرانی مسئولان رئال شود. آنها از جذب امباپه مطمئنند ولی شاید در دقیقه 90 همه چیز عوض شود. 

دیروز اسپورت هم نوشته بود که امباپه در مورد پیوستن به رئال دچار تردید شده و مطمئن نیست که باشگاه مادریدی بتواند گزینه ای مناسب برای او در سال های پیش رو باشد.

 

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال