خبر بد برای سیمئونه ؛ ویتولو در سویا ماندنی شد!

ویتولو، وینگر 27 ساله اسپانیایی و ملی پوش سویا که در چندین هفته اخیر شایعه انتقالش به لاس پالماس و سپس، اتلتیکو مادریدبه گوش می رسید، با سویا برای تمدید 5 ساله قراردادش به توافق رسیده است! ویتولو یکی از بازیکنانی است که پیشرفت محسوسی در این چند فصل را تجربه می کند ......

 ویتولو، وینگر 27 ساله اسپانیایی و ملی پوش سویا که در چندین هفته اخیر شایعه انتقالش به لاس پالماس و سپس، اتلتیکو مادرید به گوش می رسید، با سویا برای تمدید 5 ساله قراردادش به توافق رسیده است!

ویتولو یکی از بازیکنانی است که پیشرفت محسوسی در این چند فصل را تجربه می کند. او که فوتبالش را از لاس پالماس شروع کرد، به سویا آمد و فصل به فصل پتانسیل خود را بیشتر نشان داد تا اینکه به پای ثابت اردوهای تیم ملی اسپانیا نیز تبدیل شد. از همین رو، اتلتیکو مادرید بنا بر اصرار دیگو سیمئونه و علی رغم محرومیتش از استفاده از بازیکنان جدید، برای جذب ویتولو اقدام کرد.

در حالی که به نظر می رسید همه چیز برای انتقال ویتولو از سویا به اتلتیکو مادرید با رقمی نزدیک به 40 میلیون یورو آماده است و ویتولو تا ژانویه، کارش را در لاس پالماس ادامه می دهد، امروز خبر رسید که این بازیکن با سویا برای تمدید پنج ساله قراردادش به توافق رسیده است. قرارداد جدید ویتولو با سویا تا سال 2022 اعتبار خواهد داشت و دستمزد او نیز با جهشی قابل توجه، به بیش از 3 میلیون یورو خالص افزایش پیدا خواهد کرد تا او در کنار بانگا، پردرآمدترین بازیکنان تیم باشند.

به گزارش marca و به نقل از diariodesevilla، این توافق که روز گذشته حاصل شده، بند آزادسازی ویتولو را از 40 به 50 میلیون یورو می رساند تا عملا او از رادار اتلتیکو مادرید خارج شود. این خبر هنوز از سوی باشگاه به صورت رسمی اعلام نشده اما می توان از صحت آن اطمینان داشت چرا که رئيس سویا، خوزه کاسترو نیز در مراسم معارفه گیدو پیزارو، توافق با ویتولو را تایید کرد. انتظار می رود ویتولو تا ساعاتی دیگر به سویا برسد تا به همراه تیم راهی ژاپن شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال