خبر بد برای هواداران بارسلونا؛ بلوگرانا مجبور به فروش چند ستاره است!

بر اساس قوانین فیرپلی مالی یوفا، باشگاه بارسلونا باید تا پیش از ژوئن 2020 از فروش بازیکنان خود 124 میلیون یورو درآمد کسب کند و این یعنی آبی‌اناری‌ها در به زودی باید با چند ستاره خود خداحافظی کنند....

بر اساس قوانین فیرپلی مالی یوفا، باشگاه بارسلونا باید تا پیش از ژوئن 2020 از فروش بازیکنان خود 124 میلیون یورو درآمد کسب کند و این یعنی آبی‌اناری‌ها در به زودی باید با چند ستاره خود خداحافظی کنند.

به گزارش مدال، امروز «ESPN» در گزارشی مدعی شد که بارسلونا تمایل به فروش دائم »فیلیپه کوتینیو» و «ایوان راکیتیچ» را دارد. براساس این ادعا، بلوگرانا برای فرار از منطقه خطر از لحاظ رعایت قانون فیرپلی مالی یوفا، باید 124 میلیون یورو از فروش بازیکنان خود درآمد کسب کند تا با محرومیت از پنجره‌های نقل‌وانتقالی مواجه نشود.

بایرن مونیخ بند خرید 120 میلیون یورویی کوتینیو را پیش روی خود می‌بیند و اگر قصد فعال کردن آن را داشته باشد باید تا پیش از 30 ژوئن به سران بارسا اطلاع دهند.

دیگر بازیکنی که آبی‌اناری‌ها به شکل جدی قصد فروش او را دارد هافبک کروات خود یعنی «ایوان راکیتیچ» است که تاکنون باشگاهی برای خرید او به صورت جدی پیش قدم نشده و باید دید مشکلات مالی بارسا از طریق فروش این دو بازیکن حل خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

ستاره‌ای که در بارسلونا احیا شد

تگ ها


فیلیپه کوتینیو باواریایی‌ها ایوان راکیتیچ بایرن مونیخ بارسا بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها قانون مالی یوفا قانون فیرپلی مالی فیرپلی مالی نقض قوانین فیرپلی مالی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان بارسلونا Primera División فوتبال