خبر بد به بارسلونا؛ رئال و یونایتد هم وارد کورس شدند!

حالا رئال مادرید و منچستریونایتد نیز وارد کورس خرید لائوتارو مارتینز شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، در ماه های اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ منتشر شده و بر کسی پوشیده نیست که این ستاره ۲۲ ساله و آرژانتینی مهم ترین هدف نقل و انتقالاتی بلوگرانا در تابستان امسال محسوب می شود، اما تعلل این تیم ممکن است منجر به انتقال این بازیکن آینده دار به باشگاهی دیگر شود.

نشریه مارکا امروز در گزارشی مدعی شد اینتر حاضر به مذاکره برای فروش لائوتارو مارتینز نیست و فقط در صورت پرداخت شدن بند ۱۱۱ میلیون یورویی از سوی بارسلونا حاضر به فروش این بازیکن خواهد بود. این در شرایطی است که بارسا شرایط مالی چندان مساعدی برای جذب بازیکن جدید ندارد و حتی جوزپ بارتومئو به زودی قصد دارد در جلسه ای با بازیکنان دوباره از آنها خواهان کاهش دستمزد شود و به نظر می رسد خرید لائوتارو مارتینز در این شرایط برای آنها غیرممکن است.

پس بدین ترتیب رئال مادرید و منچستریونایتد دوباره برای خرید لائوتارو مارتینز دست به کار شده و شرایط این انتقال را در نظر گرفته اند. علیرغم تمایل خود بازیکن به انتقال به بارسلونا، رئال مادرید نیز از مدت ها پیش برای جذب او دست به کار شده بود و ممکن است بر خلاف تصورات، برنابئو به جای نوکمپ مقصد بعدی این بازیکن لقب گیرد. به هر حال بارسلونا شانس چندانی برای خرید لائوتارو مارتینز نخواهد داشت و با این تفاسیر احتمال ماندن این بازیکن در ترکیب اینتر برای فصل بعد هم وجود دارد.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان رئال مادرید بارسلونا فوتبال