خبر بد به کلوپ، نابغه گمنام لیورپول رفتنی است

مایکل ادواردز مدیر ورزشی لیورپول با اتمام قراردادش از این باشگاه خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، رسانه های انگلیسی امروز خبر از جدایی احتمالی مایکل ادواردز از لیورپول دادند. اتلتیک در این مورد نوشته است که مدیر ورزشی قرمزها با اتمام قراردادش از لیورپول می رود و قرار است جولیان وارد حانشینش شود.

ادواردز از سال ۲۰۱۱ وارد باشگاه لیورپول شد و پس از سمت های مختلف از ۲۰۱۶ عنوان مدیر ورزشی باشگاه را در اختیار دارد.

او و یورگن کلوپ هماهنگی و ارتباط بسیار خوبی دارند و در دوران مدیریت او بود که ستاره هایی چون سادیو مانه، محمد صلاح، آلیسون، اندی رابرتسون، ویرژیل فن دایک و جورجینیو واینالدوم به لیورپول پیوستند. او عامل انتقال ۱۶۰ میلیون یورویی کوتینیو به بارسلونا نیز بود و در واقع معمار لیورپول ترسناک یورگن کلوپ است که توانسته در سال های اخیر قهرمان لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس شود.

کسی که کمک کرد قرمزها پس از ۳۰ سال به قهرمانی در انگلیس دست پیدا کنند. جدایی ادواردز قطعا نمی تواند خبر خوبی برای یورگن کلوپ باشد.

کلوپ بعد از امضای قرارداد جدیدش در ماه دسامبر در مورد مدیریت ورزشی باشگاه گفته بود: «کل این بخش کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.»

مربی آلمانی بارها به دفتر ادواردز می‌رود تا درباره بازیکنان مذاکره کنند. یک احترام متقابل بین این دو وجود دارد. شاید با هم بحث و جدل کنند اما هدف نهایی هر دو یکی است: «اساس آن روی تفکر زیاد است. ادواردز آدم خیلی متفکری است و ضرورتی ندارد که ما از ابتدای صحبت در همه موضوعات نظر یکسانی داشته باشیم، اما در پایان صحبت‌ها غالباً نظرمان یکی است یا حداقل شبیه هم است.»


ادواردز همچنان ناشناخته مانده، مثلاً هیچ اظهار نظری از او در سایت رسمی باشگاه منتشر نشده و معمولاً درخواست‌های مصاحبه با جواب منفی روبه‌رو می‌شود، اما کار او گویاست.

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال