خبر بد جدید از عثمان دمبله به باشگاه بارسلونا

نتیجه آخرین تست های پزشکی عثمان دمبله نشان می دهد که او عملا تا اواخر تابستان هم قادر به بازگشت نخواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عثمان دمبله از زمانی که در سال ۲۰۱۷ برای جانشینی نیمار و با قراردادی ۱۰۵ + ۴۰ میلیون یورویی از دورتموند به بارسا پیوست، در این تیم نتوانسته انتظارات را برآورده کند و به دلیل مصدومیت‌های پیاپی در این دوره، ۶۳ بازی را از دست داده است. بسیاری از منتقدین بارسا معتقدند باشگاه کاتالان باید در تابستانی  آتی او را به فروش برساند.

 به نظر می رسد در این فصل نیز دیگر شاهد حضور او در میادین نخواهیم بود. عثمان دمبله ابتدا در دیدار بارسلونا مقابل دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیب دید. او پس از بازگشت(پس از سه ماه) بار دیگر بدشانسی آورد و در جریان تمرینات مصدوم شد و تن به جراحی داد.

او در فنلاند مورد جراحی قرار گرفت و سپس پزشکان گفتند که دمبله باید شش ماه به دور از میادین بماند. به این ترتیب او فصل را از دست می داد ولی به دلیل شیوع کرونا، لالیگا از ماه مارس تعطیل شده و با توجه به از سرگیری احتمالی لیگ قهرمانان از ماه آگوست، پیش بینی می شد که دمبله بتواند حداقل در این رقابت ها یاری گر بارسا باشد ولی نتیجه آخرین تست های او، خلاف این را ثابت می کند.

پس از منفی شدن تست کرونای دمبله، او قرار بود سه شنبه تحت نظر پزشکان بارسا قرار بگیرد تا آخرین وضعیت مصدومیتش مشخص شود. او روز سه شنبه به کلینیک نرفت و دیروز خود را به پزشکان معرفی کرد.

طبق ادعای آاس، نتیجه تست ها نشان می دهد که عضلات ناحیه مصدوم دمبله هنوز نه استحکام لازم را دارند و نه از لحاظ تراکم توده در شرایط مطلوبی به سر می برند. به این ترتیب دشوار بتوان تصور کرد که دمبله حتی در ماه آگوست نیز به شرایط بازی برسد.

خبری بد برای خود دمبله و البته کیکه ستین سرمربی باشگاه بارسلونا که امیدوار بود ستاره فرانسوی به نوعی خریدی جدید برای تیمش باشد.

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا عثمان دمبله بارسلونا فوتبال