خبر بد , شکست اطری و تیموری/قهرمانی آسیا

در آغاز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا نصیری و شهبازی مقابل رقبایشان به برتری رسیدند اما اطری و تیموری شکست خوردند ......

در آغاز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا نصیری و شهبازی مقابل رقبایشان به برتری رسیدند اما اطری و تیموری شکست خوردند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا،  در جریان نخستین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ که در دهلی پایتخت هند در حال  برگزاری است، چهار نماینده ایران در دور نخست به روی تشک رفتند و در مجموع صاحب چهار پیروزی شدند.

در وزن ٥٧ کیلوگرم رضا اطری در دور اول به مصاف شاوتاکوف از ازبکستان رفت و در پایان با نتیجه هشت بر شش به پیروزی رسید اما در ادامه مقابل یوکی تاکاهاشی از ژاپن پنج بر دو شکست خورد. اطری برای این که بتواند در گروه شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر حضور رقیبش در دیار فینال باشد در غیر اینصورت حذف خواهد شد.

در وزن ٦٥ کیلوگرم میثم نصیری آزادکار المپیکی ایران در دور اول به مصاف میرژان آشیروف از قزاقستان رفت و در پایان با حساب هشت بر پنج مقابل صاحب برتری شد. نصیری در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده با جرانگ از هند و حسن اف از ازبکستان می رود. در این وزن ١٢ کشتی گیر وزن کشی کردند.

در وزن ٧٤ کیلوگرم بهمن تیموری در دور اول به مصاف مسلم اولائف از قرقیزستان رفت و در پایان در یک کشتی نزدیک با نتیجه پنج بر پنج شکست خورد. تیموری برای این که بتواند در گروه شانس مجدد برای مدال برنز تلاش کند باید منتظر صعود رقیبش به دیدار نهایی باشد در غیر این صورت از دور رقابت ها کنار خواهد رفت.در این وزن ١٤ کشتی گیر وزن کشی کردند.

در وزن ٩٧ کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف مینوون سه او از کره جنوبی رفت و ۱۰ بر صفر پیروز شد. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده نااویا آکاگوما از ژاپن و رستم اسکندری از تاجیکستان می رود. در این وزن ١٢ کشتی گیر وزن کشی کردند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال