خبر تلخ برای منچستر یونایتد درباره ستاره ناپولی

به نظر می رسد که لیورپول به جذب کالیدو کولیبالی نزدیک شده و در این راه از رقیب سنتی خود یعنی منچستریونایتد پیش گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، کالیدو کولیبالی بازیکنی بوده که طی سالیان گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب ناپولی ارائه داده و همواره فرم خوب خود را حفظ کرده است؛ موضوعی که باعث شده در یکی دو فصل گذشته بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند.

 مدافع ۲۷ ساله ناپولی تا سال ۲۰۲۳ با این تیم قرارداد دارد اما با این حال گفته می‌شود که او روزهای آخر حضور خود را در این تیم ایتالیایی پشت سر می‌گذارد. همچنین از تیم‌هایی نظیر لیورپول، پاری سن ژرمن و منچستریونایتد به عنوان جدیدترین مشتریان کالیدو کولیبالی یاد می‌شود.

طی یکی دو روز اخیر رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که قرمزهای آنفیلد قصد دارند هر طور که شده کولیبالی را به خدمت بگیرند. حالا و در همین رابطه TMW گزارش داده که لیورپول رقیب دیرینه خود یعنی منچستریونایتد را در راه جذب ستاره ناپولی شکست داده است. بر اساس ادعای این منبع، لیورپول قصد دارد پیشنهاد بزرگی برای جذب کولیبالی به ناپولی ارائه دهد و احتمالاً فصل آینده باید شاهد از زوج جذاب کولیبالی- فن دایک در خط دفاعی تیم یورگن کلوپ باشیم.

تگ ها


ناپولی کالیدو کولیبالی لیورپول منچستر یونایتد