خبر جدایی مسی به سود یک عده خاص است

اخبار مربوط به جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسا بازتاب جهانی گسترده ای داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از توفف برابر اتلتیکو و پیروزی رئال بر ختافه که باعث شد این تیم فاصله در صدر را به ۴ امتیاز افزایش دهد، باشگاه بارسلونا فقط خبر جدایی احتمالی لیونل مسی را کم داشت.

خبری که بامداد جمعه از سوی کادنا سر منتشر شد که ادعا می کرد مسی مذاکرات تمدید با بارسا را متوقف کرده و به جدایی در تابستان ۲۰۲۱ پس از اتمام قراردادش فکر می کند. خبری که با واکنش رسمی بارسا و مسی همراه نشده است.

خوان گاسپارت رئیس سابق بارسلونا در مصاحبه با کادنا سر گفت:« من اصلا نگران نیستم. مسی و خانواده اش در بارسلونا راحت هستند و اصلا نباید به اینکه قصد جدایی دارد فکر کرد. من وقتی مسی ۱۵ داشت، او را جذب کردم و معتقدم او مهمترین بازیکن تاریخ فوتبال است. مسی و خانواده اش در بارسلونا زندگی خوب و خوشی دارند و هرچند شرایط کنونی بارسا مساعد نیست ولی قلب مسی با بارساست.»

گاسپارت ادامه داد:« مسی در بارسا می ماند و به تیم کمک خواهد کرد ولی خوب، هر زمان احساس کند نمی تواند به تیم کمک کند، یا بازنشسته می شود یا به لیگی غیر اروپایی خواهد رفت. از نظر من او قطعا سال های بیشتری در بارسا می ماند.

باید توجه داشت که سال دیگر انتخابات ریاست باشگاه است و برای برخی این بی نظمی و هرج و مرج، اتفاق مثبتی است و می خواهند از آن به سود خود استفاده کنند. زمانی برای خود من هم چنین اتفاقی رخ داد. مساله اینجاست که الان رئال صدرنشین است و بارسا تیم دوم؛ در غیر این صورت شایعات کنونی هم وجود نداشتند. ماه قبل مشابه این اخبار در مورد رئال بود و حالا برعکس شده است.»

بیشتر بخوانید:

سیتی و یوونتوس؛ گزینه‌های مسی از دید ریوالدو

مقصد بعدی لیونل مسی چه تیمی است؟

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال