خبر خوب استراماچونی برای استقلالی‌ها: مشکل حل شود فردا برمی‌گردم+ عکس

استراماچونی سرمربی تیم استقلال که پس از فسخ یک طرفه قراردادش، هم اکنون در خارج از کشور به سر می برد از احتمال بازگشتش به این تیم خبر داد....

به گزارش خبرنگار مدال، شب گذشته استراماچونی ایتالیایی اعلام کرد که  قراردادش با استقلال را یک طرفه فسخ کرده است.
البته تهدید استراماچونی جدی بود و او امروز صبح ایران را به مقصد اروپا ترک کرد.
وی حالا در تازه ترین مصاحبه خود با اسکای اسپورت خبر خوبی را به هواداران استقلال داد.

به نقل از رسانه ایتالیایی استراماچونی عنوان کرد: قطعا این اتفاق تلخ است برای اینکه این شغل خیلی عالی برای من به پایان رسید. یک ماجراجویی جدید در دوران مربیگری‌ام بود. یک فوتبال جدید در آسیا و ناراحت می‌شوم که این تصمیم به خاطر مسائل غیرفوتبالی گرفته شده است.

وی ادامه داد: این باشگاه علی‌رغم وعده های بسیاری، نتوانسته این وعده ها را عملی کند و از دیدگاه قانونی نمی تواند رابطه ای با مربی حرفه‌ای برقرار کند. متاسفم که تیم را ترک کردم چون برای اولین بار در صدر جدول رده بندی قرار گرفتیم. این رکوردی بود که شش سال از دست رفته بود. آنها مشکلاتی دارند و این تحریم ها در آنجا تاثیرگذار است. تحریم‌ها باعث شده تا این کشور نتواند 100 درصد خودش را ابراز کند.

استراماچونی گفت: استقلال هواداران فوق‌العاده‌ای دارد، بسیار زیاد و حتی شانس بازی کردن در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. این برای من فوتبال جدیدی است و برایم افتخار بزرگی بود که با چنین هواداران بزرگی مربیگری می کردم.

استراماچونی در خصوص ارتباط با باشگاه دیگری نیز گفت: به خاطر مسائل قانونی فیفا وکیل من قراردادم را به اتمام رساند. در این بین عده‌ای بدخواه عنوان کردند که پیشنهاد دیگری در کار است. در حال حاضر هیچ پیشنهادی ندارم. من فردا به استقلال بازمی‌گردم اگر مشکلات حل شود که بتوانم مقابل این هواداران کارم را ادامه دهم. 

ببینید:

درخواست استقلالی‌ها از غفوری و حسینی؛ تیم را بیرون ببرید!/ ویدیو

تگ ها


بازکشت استراماچونی آخرین وضعیت استراماچونی آندره آ استراماچونی اخبار استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی اختلاف_استراماچونی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال