خبر خوب , استفاده همه باشگاه ها از بازیکن سرباز

خبر خوب وزیر: استفاده همه باشگاه ها از بازیکن سرباز به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - مو ......

خبر خوب وزیر: استفاده همه باشگاه ها از بازیکن سرباز

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - موضوع بازیکن سرباز، دوباره به بحث داغی تبدیل شده است. نیم فصل، تراکتورسازی با استفاده از این قانون دو بازیکن پرسپولیس را گرفت و باعث اعتراض شدید این تیم شد. پس از محرومیت تراکتورسازی، نوراللهی و عالیشاه نیم فصل بیرون ماندند و بازیکنانی که این فصل سرباز شوند، مجبورند در لیگ یک بازی کنند. همین موضوع هم باعث شده بازنگری در قانون بازیکن سرباز جدی تر از قبل دنبال شود و وزیر وعده داده پیگیر استفاده همه تیم ها از بازیکنان سرباز است.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز در حاشیه برگزاری مسابقات بین المللی گلف در مورد بازی گفت: «این بحث آیین نامه خاص خود را در ستاد فرماندهی کل قوا دارد. من مکاتباتی را در ماه اخیر با مسوولان ستاد داشته ام تا در این مورد گشایشی ایجاد شود. در وهله اول به دنبال این هستیم که همه باشگاه ها بتوانند از بازیکنان سرباز استفاده کنند

در صورت موفقیت وزارت ورزش، احتمالا از فصل آینده همه تیم های لیگ برتر بر اساس قوانین و محدودیت هایی، می توانند به صورت یکسان از بازیکن سرباز استفاده کنند. موضوعی که شاید از تکرار ماجرای بازیکنانی مثل سروش رفیعی، بختیار رحمانی، شجاع خلیل زاده و این فصل نوراللهی و عالیشاه جلوگیری کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال