خبر خوب ایجنت اشرف حکیمی برای هواداران رئال

مدیربرنامه های اشرف حکیمی شایعات پیرامون پیشنهاد اینتر به این بازیکن را به طور کلی تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد دو ساله و قرضی اشرف کمی با دورتموند در پایان فصل به پایان می‌رسد؛ موضوعی که باعث می شود او به رئال مادرید بازگردد. این بازیکن ۲۱ ساله بعد از درخشش در ترکیب دورتموند حالا مشتریان زیادی پیدا کرده و گفته می شود که باشگاه هایی نظیر بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، یوونتوس و چلسی به دنبال جذب وی هستند.

با این حال طی روزهای اخیر گفته شد که اینتر و آنتونیو کونته هم به جمع مشتریان مدافع مراکشی رئال مادرید اضافه شده‌اند. با وجود تمام این پیشنهادات اما به نظر نمی‌رسد که با وجود ثبت آمار سه گل و ۱۰ پاس گل در فصل جاری بوندسلیگا توسط مدافع مراکشی، رئال مادرید به این راحتی‌ها راضی به فروش او شود.

در همین رابطه مدیر برنامه اشرف حکیمی شایعات پیرامون پیشنهاد اینتر به این بازیکن را به طور کلی تکذیب کرده است. آلخاندرو کامانو در این باره گفت: " چنین پیشنهادی از سوی اینتر وجود ندارد و ما در پایان فصل به مادرید باز خواهیم گشت. مطمئن هستم که اشرف در پست خود به بهترین بازیکن جهان تبدیل خواهد شد."

بیشتر بخوانید:
امربات: پیشنهاد ژاوی را برای السد رد کردم 
رسمی؛ نتیجه تست کرونای اعضای یووه مشخص شد 

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

تگ ها


بروسیا دورتموند اشرف حکیمی اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اشرف حکیمی بورسیا دورتموند رئال مادرید اینتر میلان لالیگا Bundesliga سری آ فوتبال