خبر خوب برای فولاد پیش از دیدارش با پیکان

فولاد خوزستان که هفته قبل در غیاب سه بازیکن به تبریز سفر کرده بود، برای بازی روز جمعه مقابل پیکان اکثر نفرات اصلیاش را در اختیار خواهد داشت و دست کادر فنی فولاد برای انتخاب ترکیب بازتر است ......

 فولاد خوزستان که هفته قبل در غیاب سه بازیکن به تبریز سفر کرده بود، برای بازی روز جمعه مقابل پیکان اکثر نفرات اصلی‌اش را در اختیار خواهد داشت و دست کادر فنی فولاد برای انتخاب ترکیب بازتر است.
احمد عبدالله زاده ستاره ملی‌پوش فولادی‌ها با انگیزه بالایی در تمرینات این هفته شرکت کرده و یکی از تغییرات احتمالی قرمزهای اهوازی در برابر پیکان بازگشت عبدالله زاده به ترکیب است. فرزاد جعفری دفاع کناری فولاد خوزستان هم به شرایط بازی رسیده و می‌تواند در پست دفاع راست یا چپ برای تیمش بازی کند. فرشاد جانفزا مهاجم اهل میداوود تیم فولاد که چهار گل برای این تیم زده و در بازی تبریز غیبت داشت، سومین بازیکن مطرح فولاد است که می‌تواند فردا در خط حمله تیمش به میدان برود.
آرش افشین هم پس از غیبت در چند مسابقه قبلی، از بند مصدومیت رها شده و در صورتی که کادر فنی تشخیص بدهد، آماده بازی برابر پیکان است.
فولاد خوزستان که در پنج هفته اخیر به یک پیروزی و چهار تساوی رسیده است، فردا با ترکیبی تهاجمی برابر پیکان به میدان می‌رود تا اولین پیروزی خانگی در نیم‌فصل دوم را جشن بگیرد.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال