خبر خوب برای هواداران دورتموند

مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دوتموند اعلام کرد که گوتسه به شرایط بازی رسیده است و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد ......

مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دوتموند اعلام کرد که گوتسه به شرایط بازی رسیده است و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از کیکر، ماریو گوتسه در تابستان سال قبل بود که بعد از عملکرد ناامید کننده ای که در بایرن مونیخ داشت تصمیم گرفت بار دیگر پیراهن بوروسیا دورتموند را بر تن کند.

این بازیکن بااستعداد فوتبال آلمان بازگشت ناامید کننده ای به دورتموند داشت. نیمکت نشینی و آسیب دیدگی و البته دور بودن از روزهای اوج باعث شد تا او خرید خوبی برای زنبورها نباشد.

در نیم فصل دوم بود که خبر بیماری ناشناخته گوتسه هواداران دورتموند را حسابی شوکه کرد و حتی بعضی از سایت ها نوشتند که این احتمال زیاد است این بازیکن جوان خداحافظی اجباری از مستطیل سبز داشته باشد.

اما مایکل زورک مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دورتموند خبر امیدوار کننده ای برای هواداران این تیم داشت. او در گفت وگویی که با روزنامه کیکر آلمان داشت، اظهار کرد: خوشبختانه شرایط بدنی گوتسه خوب است و او می تواند در تمرینات تابستانی دورتموند شرکت کند و مشکلی برای بازی کردن ندارد.

هدایت دورتموند را در فصل قبل توماس توخل بر عهده داشت که به علت اختلاف با سران باشگاه از کار بر کنار شد و جای خود را به پیتر بوژ داده است.

یکی از بازیکنانی که خبرهای زیادی درباره جدایی او از دورتموند به گوش می رسد، عثمان دمبله بازیکن فرانسوی این تیم است اما مایکل زورک تاکید کرد که این بازیکن جوان در دورتموند باقی خواهد ماند و قصد فروش او را به هیچ باشگاهی ندارند.

 

تگ ها


اخبار روز بورسیا دورتموند فوتبال