خبر خوب برای وزنه‌برداری؛ سهراب مرادی به المپیک می‌رسد

دکتر امینی گفت: شرایط درمانی قهرمان وزنه‌برداری کشورمان بسیار خوب پیش می‌رود و قطعاً سهراب مرادی به بازیهای المپیک 2020 توکیو خواهد رسید....

به گزارش مدال، دکتر بابک امینی پزشک معالج شانه سهراب مرادی صبح امروز (یکشنبه 20مردادماه) ضمن حضور در محل فدراسیون وزنه‌برداری با علی مرادی رئیس و محسن بیرانوند دبیر فدراسیون دیدار و گفتگو کرد. رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در این دیدار با اهدای لوح تقدیر به دکتر امینی از زحمات وی در روند بهبود و تکمیل فرآیند درمان سهراب مرادی تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه نیز دکتر امینی در خصوص آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک، گفت: «تا 10 روز آینده با معاینات و بررسی‌های که خواهیم داشت، مشخص می‌شود که شانه سهراب نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر.»

پزشک جراح و متخصص مفاصل، ادامه داد: «به وضعیت و شرایط سهراب خوش‌بین هستم و به طورحتم وی به بازیهای المپیک2020توکیو خواهد رسید. ولی بخاطر بهبودی کامل و رسیدن به شرایط آرمانی، قهرمان ارزنده وزنه‌برداری کشورمان، در رقابتهای جهانی تایلند حضور پیدا نمی‌کند.»

دکتر امینی در پایان گفت: «تیم پزشکی معالج سهراب مرادی در مرکز پزشکی هانوفر(occ) آلمان کاملا ایرانی هستند و دکتر حسین آبرون هم در روند درمان حضور دارند.»

بیشتر بخوانید:

خبر بد برای وزنه‌برداری ایران

 

تگ ها


وزنه برداری سهراب مرادی المپیک 2020 وزنه‌برداری