خبر خوب بشار رسن برای طرفداران پرسپولیس

بشار رسن هافبک عراقی که درباره ماندن یا نماندش در پرسپولیس اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است صحبت‌های تازه‌ای را مطرح کرده است....

هافبک عراقی پرسپولیس از آخرین وضعیت خود برای تمدید قرارداد و همکاری با این باشگاه گفته است.

به گزارش مدال، بشار رسن که این روزها در عراق حضور دارد و امیدوار به نتیجه بخش بودن مذاکرات خود با پرسپولیس است در گفت و گو با رسانه‌های این کشور در خصوص آخرین وضعیت خود صحبت کرده است.

رسن که پیش از پایان فصل کتف خود را تحت عمل جراحی قرار داده است درباره شرایط بدنی‌اش گفت: خدا را شکر مدتی است که مصدومیت را پشت سر گذاشته‌ام. حدود 45- 40 روز است که خوب شده‌ام. الان خوب هستم و دو سه هفته دیگر زمان نیاز دارم تا به آمادگی برسم و تمرینات را شروع کنم. دستم مدتی بود که از ناحیه کتف تکان نمی‌خورد.

وی درباره اینکه آیا آمادگی حضور در مسابقات غرب آسیا را داراست یا خیر نیز گفت: ان‌شاالله خودم را برای این مسابقات آماده می‌کنم.تا 10 روز دیگر خودم را کاملا آماده خواهم کرد. چون باید با آمادگی کامل حاضر شوم. اگر رسیدم که هیچی اما اگر نرسیدم قطعا بازیکنان بهتر از بشار در تیم ملی هستند. 

بشار رسن که با پایان یافتن قراردادش با پرسپولیس هنوز وضعیت مشخصی برای فصل آینده ندارد، در خصوص برنامه‌اش در این رابطه گفت: حقیقتش هنوز هیچ چیز مشخص نیست. ان‌شاالله به احتمال زیاد فصل آینده در پرسپولیس خواهم بود. ولی هنوز به توافق کامل نرسیدیم و من 40 درصد از مطالبات فصل گذشته‌ام را طلب دارم.

اخبار مرتبط:

بشار رسن و محمد نادری در حال مذاکره با باشگاه

تگ ها


نقل و انتقالات تیم ملی فوتبال عراق رسانه های عراقی بشار رسن قرارداد بشار رسن مصدومیت بشار رسن جراحی بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال