خبر خوب/رشیدی، کریمی و محبی حریفان خود را شکست دادند

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که ازصبح روز گذشته در دهلی نو آغاز شده است، در روز دوم و پایانی نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به مصاف حریفان رفتند که موفق به کسب 3 پیروزی شدند ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که ازصبح روز گذشته در دهلی نو آغاز شده است، در روز دوم و پایانی نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به مصاف حریفان رفتند که موفق به کسب 3 پیروزی شدند ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که ازصبح روز گذشته در دهلی نو آغاز شده است، در روز دوم و پایانی نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به مصاف حریفان رفتند که موفق به کسب 3 پیروزی شدند.

* نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند بهنام احسان پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف جی هون یون از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده دولت نیازبیکوف از قزاقستان و عبدالقاسم فیضی اف از تاجیکستان کشتی می گیرد.

در وزن 70 کیلوگرم حامد رشیدی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مقابل ین لو از چین به برتری دست یافت. وی در دور بعد به مصاف اختیار نورزاف، نایب قهرمان 2015 جهان و نفر سوم المپیک ریو در وزن 65 کیلو از ازبکستان می رود. در این وزن 11 نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن 86 کیلوگرم که 14 کشتی گیر شرکت کرده اند، علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه 11 بر صفر نایریسیگا از چین را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف گوان اوک کیم، دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از کره جنوبی می رود.

در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در کشتی نخست با نتیجه 11 بر صفر مقابل های شانگ از چین به پیروزی رسید. وی در دور دوم با زولبو ناتساگسورن، نایب قهرمان 2014 آسیا از مغولستان پیکار می کند.

 تیم کشورمان در روز نخست موفق به کسب یک مدال نقره توسط حسین شهبازی در وزن 97 کیلو و 3 برنز توسط اطری، نصیری و تیموری در اوزان 57، 65 و 74 کیلوگرم شده  بود.