خبر خوب نشریه فرانسوی برای بارسا، یووه و سیتی

منچسترسیتی و بارسا طبق ادعای اکیپ می توانند در ورزشگاه خود میزبانی از رئال و ناپولی را برعهده داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۴ روز دیگر قرار است در مجمع عمومی یوفا در مورد برگزاری ادامه لیگ قهرمانان تصمیم نهایی اتخاذ شود. با وجود خوشبینی وزیر ورزش ترکیه مبنی بر حفظ میزبانی شهر استانبول اما شواهد از این قرارند که میزبانی به شهر لیسبون خواهد رسید.

پایتخت پرتغال با دو ورزشگاه بزرگ و وضعیت سفید از لحاظ شیوع ویروس کرونا، شانس بالاتری از استانبول و نیز فرانکفورت دارد و هرچند این خبر رسمی نیست ولی منابع معتبر، چنین ادعایی را مطرح کرده اند.

هنوز ۴ بازی از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده که وضعیت برگزاری شان نامشخص است. فعلا یوفا در انتظار پایان یافتن لیگ های داخلی است تا از اواسط آگوست بتواند لیگ قهرمانان را به انجام برساند.

طبق ادعای اکیپ، بر خلاف شایعات موجود، ۴ بازی باقیمانده از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان طبق برنامه انجام خواهد شد و به این ترتیب گزینه برگزاری در زمینی بی طرف منتفی است. بارسا در نوکمپ میزبانی از ناپولی را عهده دار است، سیتی در اتحاد میزبان رئال خواهد بود و یوونتوس و بایرن هم در زمین خود باید از لیون و چلسی میزبانی کنند.

دیدارهای یک چهارم نهایی به بعد اما در لیسبون و به صورت تک بازی خواهد بود و در مجموع با انجام بازی ها بین ۱۲ تا ۲۳ آگوست، سرانجام تکلیف قهرمان مشخص می شود.

بیشتر بخوانید:

خبر خوب کیکه ستین به هواداران بارسلونا

دروغ بزرگ تیری آنری در روز قهرمانی بارسلونا!

 

 

تگ ها


یوفا فوتبال جهان منچستر سیتی یوونتوس رئال مادرید بارسلونا فوتبال