خبر خوش برای استقلالی‌ها؛ استراماچونی می‌ماند

نایب ریس هیات مدیره باشگاه استقلال به هواداران این تیم اطمینان خاطر داد که استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در این تیم خواهد ماند و جدایی او صرفا یک شایعه است....

به گزارش مدال، اسماعیل خلیل زاده روز سه شنبه در خصوص احتمال فسخ قرارداد آندره آ استراماچونی با باشگاه استقلال اظهار داشت: این که روزنامه سکای اسپورت ایتالیا چنین گزارشی را نوشته باشد از آن بی خبر هستم اما با جرات می گویم چنین چیزی به دور از واقعیت است.

وی افزود: استراماچونی با استقلال قرارداد دارد و به طور حتم هدایت این تیم را در لیگ نوزدهم بر عهده خواهد داشت و در اولین بازی فصل روی نیمکت آبی پوشان خواهد نشست.

نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اختلاف نظر در هر مجموعه ای طبیعی است و استراماچونی بابت اتفاقاتی که برای میلیچ به وجود آمد ناراحت بود اما همه چیز برطرف شد و مساله خاصی وجود ندارد.

خلیل زاده تصریح کرد: با هماهنگی های که صورت گرفته میلیچ ظرف 48 ساعت آینده وارد ایران خواهد شد و پس از پشت سرگذاشتن تست های پزشکی با استقلال قرارداد همکاری خواهد بست.

وی تاکید کرد: به طور حتم تمام تلاش مجموعه استقلال این است تیم به بهترین شکل ممکن آماده و بتواند با حمایت هواداران بهترین نتایج را در لیگ نوزدهم کسب کند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: متاسفانه برخی ها دوست دارند استقلال را به حاشیه ببرند و توصیه من به هواداران این است به شایعات توجه نکرده و از تیم محبوبشان حمایت کنند.

بیشتر بخوانید:
عادت دعوا با مربی در استقلال!/ لشکر کشی استراماچونی حرفه ای نبود

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال