خبر خوش برای هواداران استقلال/دیاباته و قائدی به پرسپولیس می رسند

بعد از عکس برداری از قفسه سینه مهاجم استقلال مشخص شد دنده وی دچار شکستگی نشده و این بازیکن مشکلی برای حضور در دربی پایتخت نخواهد داشت....

به گزارش مدال،شیخ دیاباته در دقیقه 37 دیدار با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دنده از زمین بازی بیرون رفت و جای خود را به مرتضی تبریزی داد.

بعد از پایان مسابقه و حضور دیاباته در بیمارستان این شایعه مطرح شد که دنده وی دچار شکستگی شده اما بعد از عسکبرداری از قفسه سینه این بازیکن مشخص شد دنده وی هیچ شکستگی ندارد.برهمین اساس قرار است کادر پزشکی تیم استقلال تلاش خود را برای رساندن دیاباته به بازی با پرسپولیس انجام دهد.در همین ارتباط آخرین اخبار دریافتی خبرنگار مدال از اردوی استقلال حاکی از آن است که دیابته اگرچه درد شدیدی را احساس می کند تما پزشکان استقلال معتقدند که او مشکلی برای همراهی آبی پوشان نداشته و می تواند تیمش را در بازی با پرسپولیس همراهی کند.

مهدی قائدی دیگر بازیکن مصدوم استقلال است که پس از برخورد با عباس عسگری از ناحیه مچ آسیب دید. با وجود آنکه استراماچونی در نشست خبری عنوان کرد که ممکن است قائدی هم به دربی نرسد اما شرایط این بازیکن چندان بد نیست و  حضور قائدی در دربی ممکن شده است.

این در حالی است که استقلالی‌ها قرار است برای این دو بازیکن در هفته پیش رو برنامه‌های پزشکی را در نظر بگیرند تا آنها را به دربی حساس پایتخت برسانند.

گفتنی است که دیاباته و قائدی هر دو در تمرین امروز استقلال که در شهر اهواز برگزار شد، شرکت نکردند اما مشکلی برای حضور در بازی بزرگ پایتخت نخواهند داشت.

بیشتربخوانید:

بدبیاری در استقلال؛ مصدومیت دیاباته در آستانه دربی

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران دیاباته به دربی میرسد قائدی به دربی میرسد دربی 90 استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال