خبر خوش برای هواداران چلسی؛ آقای ستاره آماده بازگشت به میادین

فرانک لمپارد سرمربی چلسی از بازگشت هادسون اودوی به تمرینات تیم تحت هدایتش و آمادگی او برای بازگشت به میادین خبر داد و خواستار تمدید قرارداد او با آبی‌های لندن شد....

به گزارش مدال؛ «کالوم هادسون اودوی» بعد از چند ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت، به تمرینات چلسی بازگشته و لمپارد می‌تواند از ماه آینده از ستاره جوان خود استفاده کند.

فصل گذشته بود که کالوم از ناحیه آشیل دچار مصدومیت شد و چهار ماه از میادین دور ماند. در این مدت البته مذاکرات جهت تمدید قرارداد او در جریان بود و حالا ستاره انگلیسی بعد از سپری کردن مصدومیت خود، به تمرینات آبی‌های لندن برگشته است.

«فرانک لمپارد» سرمربی آبی‌های استمفوردبریج نیز در صحبت‌هایی تایید کرد که اودوی بخش بزرگی از پروژه‌اش است و گفت: «قطعاً می‌خواهم کالوم قرارداد خود را با تیم تمدید کند و با ما بماند. او محصول آکادمی باشگاه است و می‌تواند بازیکن بزرگی برای چلسی و انگلیس شود‌. تمام افراد باشگاه خواهان ماندنش هستند. او فکر کنم که بداند مربی‌اش در اینجا خواهان کار کردن با او و پیشرفت کردن او است. او 18 ساله است و با توجه به ویژگی‌هایش تنها خواسته ما ادامه کار با او است.»

بیشتر بخوانید:

لایق‌ترین بازیکن برای فتح توپ طلا کیست؟

تگ ها


کالوم هادسون اودوی مصدومیت هادسون اودوی بازگشت هادسون اودوی به تمرینات آبی های استمفوردبریج آبی و اناری‌ها فرانک لمپارد استمفوردبریج کالوم هادسون-اودوی چلسی لیگ برتر فوتبال