خبر خوش برای چلسی پیش از جدال با رم و یونایتد

سرمربی تیم ملی فوتبال چلسی خبر داد: انگولو کانته مشکلی برای همراهی تیمش در دو بازی حساس برابر یونایتد و رم نخواهد داشت ......

سرمربی تیم ملی فوتبال چلسی خبر داد: انگولو کانته مشکلی برای همراهی تیمش در دو بازی حساس برابر یونایتد و رم نخواهد داشت.

تیم ملی فوتبال چلسی امشب (سه شنبه) باید در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در المپیکوی شهر رم به مصاف تیم ملی فوتبال رم برود.

آنتونیو کونته پیش از دیدار برابر رم، گفت : خوشبختانه انگولو کانته به تیم برگشته و می تواند امشب برای ما بازی کند. خیلی خوشحالیم که او را بعد از مدت ها در اختیار داریم. بازی بدون کانته برای ما خیلی سخت و دشوار بود. قطعا بازگشت او می تواند خیلی به سود ما باشد چون او بازیکن کاملی است که می تواند مرکز زمین را کنترل کند.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در ادامه اضافه کرد: ما دو بازی حساس پیش رو داریم. یک بازی با رم خواهیم داشت و دیگری نیز باید به مصاف منچستریونایتد برویم. با این حال من فقط به بازی با رم فکر می کنم. در حال حاضر بهتر است که بازی به بازی پیش برویم. می خواهیم نتیجه خوبی در  المپیکو کسب کنیم تا با قدرت خودمان را در صدر جدول گروه حفظ کنیم. این بازی می تواند سخت ترین بازی ما در لیگ قهرمانان اروپا باشد ولی ما هیچ مشکلی برای آن نداریم و با تمام توان به میدان خواهیم رفت.

سرمربی ایتالیایی در پایان صحبت های خود درباره موراتا، گفت : موراتا از زندگی در لندن لذت می برد و او در این جا کاملا خوشحال است و کارش را انجام می دهد. ما هم خوشحالیم که او را در تیممان داریم. موراتا گلزن نخست ما است.

چلسی با کسب هفت امتیاز از سه بازی در صدر جدول گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا است. دیدار رفت دو تیم چلسی و رم با تساوی ۲ بر ۲ در لندن خاتمه یافت.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال