خبر خوش برای گواردیولا و هواداران سیتی

آیمریک لاپورته مدافع مصدوم منچسترسیتی پس از پنج ماه دوری از میادین در آستانه بازگشت به ترکیب این تیم قرار گرفته است که این خبری خوش برای گواردیولا و هواداران سیتی محسوب می‌شود...

به گزارش مدال، «آیمریک لاپورته» پنج ماه پیش با مصدومیت از ناحیه لیگامنت زانو در دیدار برابر برایتون از ترکیب منچسترسیتی دور ماند و این تیم در این مدت دچار مشکلاتی در خط دفاعی شد و در کورس قهرمانی با لیورپول ۱۴ امتیاز از حریف عقب افتاد.

لاپورته با جدایی کمپانی مدافع کلیدی «پپ گواردیولا» در تیم بود و مصدومیتش ضربه بزرگی به سرمربی اسپانیایی و برنامه‌هایش زد به حدی که پپ در برخی دیدارها مجبور به استفاده از فرناندینیو در قلب خط دفاعی شد!

با اعلام گواردیولا اما لاپورته به مراحل پایانی درمان خود رسیده  و امیدوار است تا پایان ماه ژانویه به تمرینات بازگردد و در دیدار دوم فوریه برابر تاتنهام سیتیزن‌ها را همراهی کند.

پپ درباره شرایط مدافع فرانسوی گفت: «او هر روز تمرین می‌کند و در پایان تمرینات احساس خوبی دارد. او درد ندارد و این خبر خوبی است. نمی‌دانم از چه زمانی می‌تواند به میدان بازگردد اما نسبت به ماه گذشته پیشرفت داشته. باید منتظر اعلام پزشک بمانم. آیمریک به دلیل اینکه چپ پا است در تیم نقش مهمی دارد.»

خبر بازگشت لاپورته به میادین قطعا بهترین خبر این روزها برای منچسترسیتی و پپ گواردیولا بوده است.

بیشتر بخوانید:

منچسترسیتی به دنبال ستاره یووه

تگ ها


آیمریک لاپورته منچسترسیتی سیتیزن‌ها مصدومیت مصدومیت لاپورته پپ گواردیولا فوتبال جهان فوتبال