خبر خوش در روزهای بد پرسپولیسی ها؛ پرونده جنجالی گولچ بسته شد

پرونده موسوم به گولچ که پیش از این با پیگیریهای سرپرست باشگاه پرسپولیس در سی ای اس شامل تخفیفهای قابل ملاحظهای شده بود، با پرداخت مبالغ مندرج در رای، بسته شد تا از ناحیه آن خطری پرسپولیس را تهدید نکند ......

پرونده موسوم به گولچ که پیش از این با پیگیری‌های سرپرست باشگاه پرسپولیس در سی ای اس شامل تخفیف‌های قابل ملاحظه‌ای شده بود، با پرداخت مبالغ مندرج در رای، بسته شد تا از ناحیه آن خطری پرسپولیس را تهدید نکند.

به گزارش مدال، به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پرونده گولچ با رای قطعی دادگاه بین‌المللی ورزش همراه شده بود. حمیدرضا گرشاسبی پیش از این با حضور در C.A.S با اقداماتی که انجام شده بود شرایطی را فراهم آورد که هزینه‌های مربوط به این پرونده و مبالغی که باید پرداخت شود نسبت به احکام قبلی کاهش یابد. این پرونده در C.A.S به حکم قطعی رسید که بر اساس آن باید 241 هزار یورو به گولچ، 25 هزار دلار به وکیل وی و 125 هزار دلار به باشگاه شریف مولداوی پرداخت می‌شد. با توجه به اینکه این حکم قطعی شده بود، در صورت تعلل در این امر، باشگاه پرسپولیس با احکام دیگری چون کسر امتیاز روبرو می‌گشت.

بر همین اساس، با وجود مشکلات مختلف، منابع مالی مورد نیاز از طرق مختلف تهیه و تامین شد و به طرفین مقابل پرداخت گردید تا این پرونده برای همیشه بسته شود. به این ترتیب خطر مسائل و مشکلات احتمالی بعدی از ناحیه این پرونده چون کسر امتیاز  مرتفع گردید.

تگ ها


اخبار روز اخبار ویژه پرسپولیس فوتبال