خبر خوش شهردار تهران به سرخابی ها

شهردار تهران گفت: برای راه اندازی موزه ملی المپیک در منطقه ای از شهر به کمیته ملی المپیک کمک خواهیم کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیروز حناچی، شهردار تهران که امروز در مراسم افتتاح تالار مشاهیر ورزش در موزه کمیته ملی المپیک حاضر شده بود، در حاشیه این مراسم اظهار داشت: به ابتکار کمیته ملی المپیک از ۶ نفر از نام آوران ورزش ایران تقدیر شد و قرار است این کار ادامه دار باشد. همچنین از تالار مشاهیر هم در روز المپیک رونمایی شد. همه ما باید تلاش کنیم که صفحات شناسنامه این شهر را کامل کنیم. ورزش هم بخشی از این تاریخچه است. امروز صحبت از موزه ملی المپیک هم شد که ما تلاش می کنیم شکل بگیرد و برای مردم تهران باقی بماند.


وی درباره اینکه گفته می شود شهرداری قرار است در پروژه های نیمه تمام ورزشگاه آزادی به وزارت ورزش کمک کند، عنوان کرد: من که چنین چیزی یادم نمی آید. به هر صورت ما معمولا کمک می کنیم؛ چه مستقیم و چه غیرمستقیم. اینجا هم یکی از نمونه های آن است.


شهردار تهران درباره اینکه دو استادیوم قرار است به عنوان دارایی به اموال استقلال و پرسپولیس اضافه شوند، گفت: این استادیوم ها داده شده و قرار است سند آن ها به نام این دو باشگاه زده شود.


حناچی در پاسخ به این سوال که شهرداری برای کمک به کمیته ملی المپیک چه برنامه ای دارد، افزود: کار خوبی که کمیته ملی المپیک کرد، در برنامه ما در شهرداری هم هست. اینکه از مشاهیر زیادی که داریم، تقدیر کنیم. کمیته ملی المپیک را برای راه اندازی موزه کمک خواهیم کرد.


وی در پایان درباره اجاره بهای مجموعه های ورزشی شهرداری تهران گفت: همه مجموعه هایی که زیرمجموعه سازمان ورزش شهرداری است، با تعرفه مصوب شورای شهر در اختیار مردم قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:

شهردار تهران با دوچرخه به کمیته المپیک رفت

حکایت نیمکت های خالی در پساکرونا!

 

 

تگ ها


استقلال تهران پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال